מספר ימים לאחר שגוגל (Google) פירסמה את האפליקציות המובילות בחנות ה-Play לשנת 2015, כעת הגיע תורה של אפל להכריז על האפליקציות המוצלחות ביותר של השנה הנוכחית ויש גם ישראלית אחת ברשימה.

מספר גדול של אפליקציות כחול לבן זוכות להיכנס מדי שנה לחנות האפליקציות של אפל, אך לזכות בתואר האפליקציה הטובה ביותר – זה כבר עניין גדול בפני עצמו. באופן אינו מקרי, בחרה אפל את האפליקציה הישראלית Enligt כאפליקציית עריכת התמונות הטובה ביותר בחנות לשנת 2015 ובסה"כ במקום השני בדירוג מבין 25 האפליקציות שבלטו בשנה הנוכחית.

מדובר, למעשה, באפליקציית עריכת תמונות כאמור – שאינה נופלת גם מתוכנות עריכה מקצועיות למחשב (מעין פוטושופ נייד, אם תרצו). ביכולתה של האפליקציה לערוך, להדביק, לחתוך, להוסיף אפקטים וצלליות ומגוון רקעים ואפקטים מיוחדים לתמונה עצמה גם מבלי לעבור קורס עורכי גרפיקה מקצועי. וכן, יש גם פילטרים – והרבה יותר מאינסטגרם.

יתר האפליקציות שזכו להיכנס לרשימה היא אפליקציית Periscope שממנה החל למעשה הטרנד החדש לצלם את עצמנו 24 שעות ביממה ולעלות לרשת בלייב, אפליקציית Workflow המסוגלת לתזמן פעולות מסוימות בשרשרת אותן יזם המשתמש, אפליקציית מזג האוויר האמריקאית Dark Sky, אפליקציית המניות Robinhood וכמובן, איך לא – אפליקציית אינסטגרם.

לכניסה לרשימה המלאה