קושי במכירות או מתכוננים לתחרות? רשת Best Buy הודיעה כי היא חותכת את מחירי הטאבלטים HTC Flyer ו-BlackBerry PlayBook ב-$200 למחיר התחלתי של $299 בלבד לפני מיסים. המחירים יהיו תקפים החל מהיום בכל רחבי הרשת שבארה”ב לזמן בלתי מוגבל.

הטאבלטים נמצאים כעת במחיר אטרקטיבי במיוחד, כאשר ה-Flyer מביא את מערכת האנדרואיד עם ממשק ה-Sense על גבי מסך מגע 7 אינצ' עם מעבד 1.5GHz ומצלמה 5 מגה פיקסל, ואילו ה-PlayBook מכוון יותר לשוק העסקי ומבוסס על מערכת סגורה של RIM על גבי מסך 7 אינצ', מעבד כפול ליבה וזיכרון 1GB.

מתכוננים לאמזון
כפי הנראה, הצעד נעשה כדי להתכונן לתחילת מכירת הטאבלט פייר (Fire) של אמזון שיושק בחודש הבא במחיר של $199, ועל פי הערכות הוא ישבור את שוק הטאבלטים בארה”ב ויגרום להשפעה מרחיקת לכת במיוחד על אפל וטאבלט ה-iPad שלה. הערכות האנליסטים אומרות כי אמזון תצליח למכור כבר עד סוף השנה בין 2 ל-3 מיליון יחידות, ותנצל את תקופת החגים הנוצריים.

עם כניסתה של אמזון לשוק הטאבלט, התחרות על פלח שוק של שבעת האינצ'ים הולכת וגוברת, כאשר ל-Acer ישנה נציגות עם Iconia Tab A100 הנמכר במחיר $329, ובקרוב גם לסמסונג שהכריזה כי היא תשיק את ה-Galaxy Tab 7.0 בחודש הבא. (מקור 1, מקור 2)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.