ילד משתמש בטלפון נייד

הורים רבים מכירים את התחושה: מדי בוקר הם מפקידים בידי הגננות את היקרים להם מכל ומקווים שעד שיחזרו מהגן הם ישהו בסביבה מוגנת שהכי טובה עבורם. ומה קורה בשעות אחה"צ? גם אז הם ירצו להעניק את הטוב היותר עבור ילדיהם. הנה כמה אפליקציות שכל הורה לילדים בגילאים הללו חייב להכיר.

בדרך לגן

איך הורים בוחרים גן עבור ילדיהם? שיחות רבות עם הורים לילדים בגילאים זהים, חיפוש אחר חוות דעת בקבוצות הורים שונות ברשתות החברתיות ועוד. אתר 'בדרך לגן' מרכז את המידע הזה ומפעיל מאגר נתונים הכולל חוות דעת שכתבו הורים על גני ילדים רבים בישראל. ניתן לראות תמונות, לקרוא פרטים על הגן ועל הגננות ועוד.

לאתר

GanBook

אמא של יהלי הבן רק רבה כל היום עם אבא של אור הבת בקבוצת הווטסאפ של הורי הגן? האפליקציה GanBook היא פתרון נהדר שמאפשר לגננת לעדכן אתכם בכל הנעשה בגן מבלי להשתמש בווטסאפ. תמונות, הודעות, דף קשר ואירועים שונים מתפרסמים דרך באפליקציה והופכים את ניהול הקשר עם ההורים למשימה קלה.

להורדה: iOS | אנדרואיד

Baby Watch

אמנם הקיץ מאחורינו, אך הסכנה בשכחת ילדים ברכב תקפה בכל השנה וסיפורים מקוממים על ילדים שקיפחו את חייהם כתוצאה מכך מתפרסמים מפעם לפעם. ניצול קישוריות הבלוטות' של הטלפון יאפשר להורים לקבל תזכורת באמצעות תמונת הילד שתופיע בכל פעם שהם יוצאים מהרכב ובשל כך מתנתקים מדיבורית הבלוטות' וזה מה שעושה Baby Watch.

קרא עוד:  הסוף לסרטונים באינסטגרם? כפתור IGTV נעלם מהאפליקציה

להורדה: אנדרואיד

Screenshot Image

Babysitting

אפליקציית Babysitting נועדה לשדך בין הורים לבין בייביסיטרים באזור מגוריהם. ניתן לדרג ולצפות בדירוגים שניתנו לשמרטפים השונים, להתחיל בשיחת צ'אט עם הבייביסיטרים המועמדים ואף לראיין אותם באמצעות שיחת וידאו. כמו כן, אפשר לשלם להם באמצעות כרטיס אשראי, ישירות מהאפליקציה, וכך להימנע מהתעסקות עם מזומן ועם עודף.

להורדה: iOS | אנדרואיד

BabyFence‏

בתקופה האחרונה עלו לא פעם לכותרות מקרים של התעללות מצד גננות, סייעות או מטפלות. האפליקציה הישראלית BabyFence נועדה להרתיע את אנשי המקצוע העוסקים בתחום, והיא משמשת כמנוע חיפוש למקרי הרשעה בגין התעללות בילדים. ניתן לחפש לפי אזור מגורים, או לפי אותיות משם הנאשמים. במקרים רבים ניתן אף לצפות בפסק הדין המלא.

להורדה: iOS | אנדרואיד

Screenshot Image
-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.