גוגל בחרה אמש את האפליקציות הטובות ביותר, שלדבריה בלטו בנוכחותן בשנה נוכחית. לצד האפליקציות היותר מוכרות כדוגמת אפליקציית התמונות שלה אותה השיקה לאחרונה ואפליקציית המסרים סקייפ, ניתן למצוא גם נציגה ישראלית אחת.

הרשימה המכובדת שמורכבת מ-20 אפליקציות ומשחקים, כוללת בעיקר יישומים ישנים אך גם כאלו שזכו לככב לראשונה רק בשנה הנוכחית. חשוב לציין שאין כל חשיבות לדירוג הכרונולוגי של היישומים וכמן כן, הדירוג בחנות הוא בהתאם למדינה שממנה אנו גולשים.

כך, ניתן למצוא ברשימה את אפליקציית Google Photos שהושקה רק השנה וכבר הצליחה לתפוס מקום של כבוד גם אצל הפלטפורמה המתחרה, כמו גם את מקלדת SwifKey הפופולרית לצד מקלדת TouchPal. גם אפליקציית התרגומים של גוגל, Google Translate לא נעדרת מהרשימה באופן לא מפתיע לצד יישום הכתיבה של מיקרוספט, Microsoft Word.

בקשר הישראלי ניתן למצוא את אפליקציית הליפ-סינק Dubsmash שקטפה לא מעט ביקורות חיוביות וכן את הלאנצ'ר הפופלרי ביותר לאנדרואיד, Nova Launcher. בגזרת הצילום ניתן למצוא לא מעט אפליקציות צילום כדוגמת Z Camera ו-Candy Camera. בנוסף ניתן למצוא ברשימה גם את אפליקציית זיהוי השיחות הפופולרית Truecaller שגם היא אהודה בקרב משתמשי האייפון.

לרשימה המלאה