אחד האלמנטים לו חיכו רבים משתמשי ה-iOS הם ווידג'טים אינטראקטיבים (יישומונים, אם תתעקשו), שהם למעשה אחד המאפיינים הבולטים ביותר במערכת ההפעלה אנדרואיד. ההמתנה המרובה השתלמה בסופו של דבר כשאפל הציגה אפשרות להטמעת ווידג'טים ישירות במרכז העדכונים בגרסת מערכת ה-iOS 8. אספנו עבורכם שישה יישומונים מומלצים במיוחד לאייפון שלכם.

Favorite Contacts Launcher

עם כל הכבוד לאייפון, כבר רבים מאיתנו שכחו למעשה את הסיבה שלשמה, בין היתר, הוא נוצר. אנחנו מדברים כמובן על הפעולה הבסיסית ביותר שגם כל טלפון שאינו חכם במיוחד יודע לעשות – חיוג ושליחת הודעות. הישומון המדובר הוא למעשה קיצור דרך לחיוג מהיר והודעה מהירה לעד חמישה אנשי קשר מועדפים ישירות ממרכז העדכונים, אך עם טוויסט קטן: אפשרות לשלוח הודעה באפליקציית המסרים וואטסאפ לאיש הקשר הנבחר. חשוב לציין שהישומון הינו זמין להורדה בגרסה החינמית שמציעה עד חמישה אנשי קשר, ואילו תמורת רכישה פנימית ביישומון עצמו ניתן לבטל הגבלה זו.

מחיר: חינם

Fantastical

Fantastical

אחת האפלקציות המרכזיות ביותר בחייו של כל משתמש היא כמובן לוח השנה. פגישות בעבודה, ימי הולדת ונישואין, ארוחות חשובות ומה לא – הכל מתרכז בתוך היומן הדיגיטלי שלנו. Fantastical היא למעשה אפליקציית לוח שנה למשתמשי האייפון שמציעה ביו היתר גם יישומון למרכז העדכונים. היישומון פרוש  בצורת לוח שנה מלא על מרכז העדכונים עם אפשרות לדפדף ולצפות באירועים צפויים בצורה ויזואלית נוחה וברורה. עם זאת, עקב מגבלות הגן הסגור של אפל, על מנת להוסיף אירוע בתאריך מסויים יהיה עליכם להיכנס לאפליקציה עצמה.

קרא עוד:  מדריך: לא מקבלים התראות בטלפון? כך תטפלו בזה לתמיד

מחיר: 2.99 דולר

להורדה

DataMan Pro

DataMan Pro

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבדוק בעת כריכת חוזה עם מפעילה סלולרית מסויימת היא חבילת הגלישה, שכידוע מואטת לאחר נפח מסויים, או במקרים מסוימים אף נעצרת לחלוטין. היישומון המדובר למעשה מנתח את הרגלי הגלישה והשימוש שלכם, יציג ויתריא בפניכם עוד כמה זמן נותר לכם עד לגמר החבילה והתחדשותה. ביישומון  ניתן לצפות בצורה ויזואלית ונוחה כמה נותר לכם לסיום המכסה בתוספת המלצות כמה עליכם לגלוש בכל יום/שבוע על מנת לא לחרוג. חשוב שלציין שהיישומון מנתח למעשה את הנתונים שהוזנו מבעוד מועד בכניסה הראשונית לאפליקציה.

מחיר: 5.99 דולר

להורדה

Evernote

Evernote

מי מאיתנו לא מכיר את האפליקציה עטורת השבחים Evernote? מדובר למעשה באפליקציה הטומנת בחובה גם אפליקציית פתקים, רשימת קניות, תזכורות, אפשרות לאחסון מאמרים נבחרים ותמונות – והיד עוד נטויה. היישומון המדובר מציג למעשה בצורה ויזואלית ונוחה את כל המדיה והמסמכים המאוחסנים באפליקציה עצמה – ישירות ממרכז העדכונים. בנוסף, כמובן, ניתן להוסיף מזכר, תזכורת או אף רשימת קניות דרך היישומון – אך גם כאן יהיה עליכם להזינו מבעוד מועד באפליקציה.

מחיר: חינם

להורדה

Battery Graph Widget

Battery Graph Widget

על אף שחיי הסוללה השתפרו במכשירים החדשים, אפל עדיין אינה מאפשרת לנתח את חיי הסוללה – לפחות לא באופן מובנה. אומנם קיימת אפשרות לקבל מידע אודות האפליקציות שזוללות את חיי הסוללה – אך לא מעבר לכך. היישומון המדובר יציג לכם למעשה בצורת גרף ויזואלי את הזמן שנותר עד שהסוללה תתרוקן ואף תציג את השעות והדקות בהתבסס על זמן השימוש האישי. מתוך הגרף, ניתן גם לעקוב אחר האחוזים שעולים ויורדים – בהתבסס, שוב, על משך זמן השימוש של המשתמש.

קרא עוד:  מאות אפליקציות הציגו למשתמשים פרסומות ללא הפסקה וגוגל לא עשתה דבר

מחיר: 1.99 דולר

להורדה

Yahoo! Weather Widget

Yahoo Weather Widget

אפליקציית מזג האוויר של יאהו! היא למעשה בין האפליקציות המורדות ביותר בחנות היישומים של אפל. היישומון יציג  בצורה נוחה וברורה מהו מזג האוויר בהתבסס על מיקומנו הנוכחי בתוספת מראה ויזואלי מרהיב. בנוסף, היישומון יציג  מהן הטמפרטורות החזויות להמשך הימים והשעות הקרובים.

מחיר: חינם

להורדה