שאומי (Xiaomi) עושה את זה שוב. גם במקרה של משפחת מכשירי הדגל החדשה שלה, Mi 10, היא לא מחכה למדליפים ומשתמשת ב-Weibo כדי לספק יותר ויותר פרטים על המכשירים החדשים – ובמיוחד מספקת נקודת מבט כמעט מלאה אל עבר העיצוב שלהם.

כך, לדוגמה, כל מכשירי Mi 10 יגיעו עם תמיכה בתקן WiFi 6 החדש והמהיר יותר, או WiFi 802.11ax. כן הם יצוידו כולם בזיכרונות מהירים יותר: בהיבט של זיכרון העבודה מדובר בזיכרונות LPDDR5 שמיוצרים בידי סמסונג (Samsung) ומיקרון (Micron), ובהיבט של זיכרון האחסון מדובר בזיכרונות UFC 3.0.

מה שעוד בולט בפוסטרים/טיזרים הוא העיצוב של המכשיר שמציג תמונות רשמיות ומראה קימורים משני הצדדים מקדימה ומאחור, שוליים מזעריים למעלה ולמטה, ומסך AMOLED נקי עם חריר למצלמה הקדמית בצד שמאל למעלה. מאחור אי אפשר לטעות ולא להבין שהמכשיר יגיע עם ארבע מצלמות ושאומי עצמה התייחסה אל חלק מהתכונות שלהן: מצלמה ראשית עם חיישן 108 מגה-פיקסל – כנראה אותו אחד מ-Mi Note 10 – כולל תכונות הזום: אופטי 5x והיברידי של 50x.

החברה גם סיפרה על שילוב רמקולי סטראו מאוזנים, אם כי לא ברור לגמרי למה הכוונה, וכמובן כבר ידוע שהם יהיו מבוססים על המעבד Snapdragon 865 של קוואלקום (Qualcomm) מה שאומר שבאופן אוטומטי הם יתמכו ב-5G.

קרא עוד:  7.5 גיגה-ביט/לשנייה: קוואלקום הכריזה על מודם דור 5 - Snapdragon X60

שאומי אמורה להכריז על Mi 10 ביום שישי הקרוב, ה-13 בפברואר ואחרי 10 ימים להכריז עליהם באירועי גלובלי ב-MWC 2020.

Alleged live images of the Xiaomi Mi 10