אוזניות משתיקות ומסננות רעשים של ג'אברה

ביקונקט, היבואנית הראשית של המותג ג'ברה (Jabra) בישראל, הודיעה כי בקרוב תתחיל למכור בארץ את האוזניות האלחוטיות בכיסוי מלא מעל האוזן Jabra Elite 85h. האוזניות, וכנראה כמצופה, מציעות לפי החברה איכות קול ברמת פרימיום, עם שימת דגש בסאונד דיגיטלי, ומביאות אל האוזניים עוד כמה וכמה תכונות מתקדמות שמגיעות מהשוק ההולך וגדל של אוזניות אלחוטיות לחלוטין.

אחד ההיבטים הראשונים שהן מציעות הוא מגנון סינון רעשים אקטיבי המשתמש בטכנולוגיה שמזהה את הרעש מסביב למשתמש כדי להתאים את מידת ורמת הסינון. לצורך כך המנגנון משתמש ב-4 מתוך 8 מיקרופונים. מעבר לכך יש מנגנון הפחתת רעשים פסיבי בו משתמשים ב-6 מתוך 8 המיקרופונים המובנים כדי להציע איכות קול טובה יותר בעת ביצוע שיחות טלפון, וכן כדי להגן מפני רעשים שיוצרת הרוח. כן מציעות האוזניות עמידות בפני מים ואבק לשימוש בטוח מחוץ לבית, בהליכה או בריצה.

תכונות נוספות שמציעות האוזניות זה חיישן מרחק שמזהה את הורדת האוזניות מהראש כדי להפסיק את פעילותן במטרה לחסוך בחשמל; חיבור באמצעות בלוטות' 5.0; עד 36 שעות שימוש עם מנגנון ביטול רעשים אקטיבי, 41 שעות ללא; כיבוי אוטומטי לאחר 8 שעות ללא שימוש; טעינה מלאה שנמשכת שעתיים ומחצה; תמיכה בפקודות קוליות שהאפליקציה מכירה.

Jabra Elite 85h יימכרו בצבע קרם, כחול ושחור במחיר של 1,299 שקלים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.