מותג Beats by dr. dre יוצא במהלך טרייד אין בינלאומי:  UPGRADE YOUR SOUND –  החזירו את האוזניות הישנות שלכם, מכל סוג ובכל מצב וקבלו 300 ₪ לרכישת Beats Studio חדשות.

Beats by dr. dre, מותג האוזניות והסאונד הגדול ביותר בעולם, יוצא בקמפיין בינלאומי לטרייד אין לאוזניות. הקמפיין יחל ב 2.6 עד ל 15.7 במעל ל 100 ארצות בו זמנית, במסגרת הקמפיין ניתן להחזיר אוזניות ישנות מכל סוג ובכל מצב, ולקבל זיכוי מיידי בסך 300 ₪ לרכישת אוזניות הדגל של המותג Beats Studio. מחיר מומלץ לצרכן 1399 ₪ – לאחר זיכוי טרייד אין – 1099 ₪. בישראל יתנהל המהלך ברשת באג, היבואנית הרשמית ובחנויות המורשות.

אמיר מודן, סמנכ"ל באג: "בפעם הראשונה יבוצע קמפיין טרייד אין חובק עולם, ביטס הפכו בשנים האחרונות גם ישראל למותג החזק ביותר בתחום, אודות לעיצוב הבולט ואיכויות הסאונד. מחירי המוצר בארץ אטרקטיביים ומשקפים את המחיר בחו"ל והמהלך יאפשר לקהל להתחדש באוזניות מקוריות של המותג המוביל ביותר בעולם, להנות משנתיים במחיר אטרקטיבי במיוחד"

על האוזניות Beats Studio
דיוק הנדסי, עוצמה מקסימאלית וניקוי רעשים אקטיבי, אתם תשמעו את המוזיקה בדיוק כפי שהתכוונו היוצרים שתשמעו אותה.

אין ספק שאוזניות ה-beats Studio נראות מדהים, אבל מה שעושה אותן מיוחדות באמת זה החלק שלא תראו לעולם: הרמקולים. פיתוח של שלוש שנים ומחקר מעמיק בשביל ליצור את האוזניות הפנטסטיות האלו. האוזניות עשויות מחומרים מתקדמים ומספקות דיוק בשמע ובהירות חסרת תקדים.

קרא עוד:  שעוני ה-eSim של אפל מגיעים לישראל: המחירים נחשפים

מנגנון מתקדם לסינון רעשים: פחות רעשי רקע, יותר מוזיקה
טכנולוגיות ההקלטה של היום מאפשרות ירידה לפרטים יותר מאי פעם. למרבה הצער, פרטים אלו אובדים ברעשי הרקע של היום יום שלנו. רעשים כמו רעשי הרחוב, על האוטובוס, במטוס ולמעשה בכל מקום. מאחר וחווית ההאזנה היא לא רק מה שאנחנו שומעים, אלא גם מה שאנחנו לא – אוזניות ה-beats Studio מאובזרות במנגנון עוצמתי ומתקדם לסינון רעשים. מנגנון זה חותך רעשים חיצוניים, כך שתוכלו לחוות את כל הפרטים של המוזיקה האהובה עליכם.

נוחות מרבית
הרגישו את המוזיקה, לא את האוזניות. ספוגים לאוזניים באיכות גבוהה, רכים ונוחים ע"מ לשמור על קרירות גם בעת האזנה ממושכת.

תאימות מלאה
ל- iPhone, Blackberry ולמכשירי סמארטפון. האוזניות מגיעות עם כבל iSoniTalk™ מיוחד ע"מ לאפשר להם לענות לשיחה תוך כדי האזנה למוזיקה.

צבעים זמינים – שחור, לבן, ירוק, אדום, סגול וכסוף
מחיר מומלץ – 1399 ₪ , מחיר לאחר טרייד אין 1099 ₪ , ברשת באג ובחנויות המורשות

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.