שיתוף הפעולה שיצא לפני קצת פחות משנה של HTC ומותג האודיו היוקרתי Beats Audio של הזמר Dr. Dre, מתכווץ היום במעט. בהודעה המשותפת הכריזה HTC כי Beats מתכוונת לרכוש בחזרה 25% מהחברה, זאת מתוך 51% שנמכרו ל-HTC ב-300 מיליון דולרים באוגוסט האחרון, ובכך Beats תחזור להיות הבעלים והחברה השולטת בהסכם בניהם. “תהיה יותר גמישות להתרחבות גלובלית” נאמר בהודעה, ואולם אין זה אומר שנראה מכשירים של מתחרים עם טכנולוגיית Beats שכן ל-HTC נשארו עדיין 25% מהחברה ובלעדיות בכל מה שקשור לתחום המובייל.

השותפות בין השניים יצרה מותג חדש של מכשירי HTC עם הנקודה האדומה של Beats Audio המתנוססת עליהם. חלק מהמכשירים הגיעו עם אוזניות איכותיות של המותג וכן עם יישום פנימי הרץ במכשירי HTC ומשפר את איכות השמע במהלך השימוש. בין המכשירים הראשונים שזכו לחותמת של Beats היו ה-Sensation XE ו-Sensation XL, וגם הסדרה האחרונה שהושקה ובניהם ה-One X וה-One S. כבר בחודש אפריל האחרון HTC החליטה להפסיק מלצרף אוזניות של Beats לערכות המכשירים, דבר שלטענתה “לא היה פקטור בבחירת המכשיר” והיה אחראי לתוספת במחיר ולכן בסדרת One גילינו כי בערכה מצורפות האוזניות הרגילות של HTC.

שתי החברות ימשיכו ולעבוד יחד על ולשפר את טכנולוגיית האודיו במכשירי HTC, והם מתכננים לעלות בקרוב בקמפיין עולמי יחדיו, אבל כפי הנראה כל מותג ימשיך בדרך שלו עם קצת פחות Beats.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.