ביקונקט הכריזה על ההשקה של Beoplay E8 2.0, האוזניות האלחוטיות נטולות החוטים החדשות של בנג ואולפסון (Bang & Olufsen) שמציעות לפי החברה איכות סאונד גבוהה במיוחד. בנוסף מדובר באוזניות המציעות עיצוב ברמה גבוהה המשלב עור, אלומיניום מחושל, פלדת אל חלד וטקסטיל קלוע כדי להציע עמידות ונוחות שימוש לאורך זמן.

אבל כנראה מה שמיוחד באוזניות הללו הוא נרתיק הטעינה שלהם. ניתן להטעין אותו כרגיל באמצעות כבל ה-microUSB המצורף, אבל הוא תומך גם בטעינה אלחוטית בתקן Qi. בסך הכל, עם נפח הספק של 530 מילי-אמפר/שעה הוא מסוגל לספק עד שלוש הטענות מלאות. בסך הכל יכולות האוזניות לעבוד עד 16 שעות רצופות בניגון מוזיקה בעוצמת קול בינונית. שתיהן ביחד צורכות 145 מילי-אמפר/שעה – 85 מילי-אמפר/שעה עבור האוזניה הימנית ו-60 מילי-אמפר/שעה באוזנייה השמאלית. טעינה מלאה של הנרתיק אמורה לפי בנג ואולפסון להימשך כשעתיים.

יש גם הבדל קל במשקל של שתיהן כשהימנית שוקלת 7 גרם, גרם בודד יותר מהשמאלית. הנרתיק שוקל 45 גרם, כך שהוא ממש לא מהווה מטרד אם שומרים אותו בכיס, לדוגמה. ההבדל במשקל נובע מכך שהאוזנייה הימנית כוללת מיקרופון רב כיווני לביצוע שיחות.

Beoplay E8 2.0 מתחברות לטלפון, או כל התקן דומה, באמצעות בלוטות' 4.2 והן תומכות באפשרות לתת לקולות הרקע לחדוך דרך המוזיקה כדי לא לאבד מגע עם הסביבה. הבחירה במצב ובין מצב חסימת רעשים מבוצע באמצעות לחיצה על הכפתור הרב תכליתי של האוזניות, או באמצעות בחירה באפליקציה.

קרא עוד:  ביקונקט השיקה בישראל את קו אוזניות המשחק החדשות של SteelSeries

האוזניות מוצעות בארבעה צבעים: כחול נייבי, שחור, ורוד פודרה ולבן קרם. המחיר יקר מאוד: לא פחות מ-1,599 שקלים.