יצרנית המכשירים הקנדית בלקברי (BlackBerry, לשעבר RIM) השיקה בסוף השבוע גרסה חדשה של אפליקציית השיחות המידיות שלה, ה-BBM המפורסמת עבור מכשירי האנדרואיד וה-iOS.

בגרסה 2.0, היא מוסיפה לראשונה, שירות שיחות קוליות (BBM Voice) בין המשתמשים על גבי תקשורת הנתונים (WiFi/3G) ובחינם בכל מקום בעולם. החידוש המרענן הקיים כמובן במספר אפליקציות אחרות (Skype, Viber ועוד) מציג אייקון בצבע ירוק לצד המשתמש המסמן כי הוא זמין לשיחה, ובלחיצה אחת ניתן לחייג לאיש הקשר ולעבור מהתכתבות לשיחה קולית.

עוד הציגה גם את BBM Channels המאפשר למשתמשים לשוחח עם משתמשי BBM אחרים על מגוון נושאים משותפים כמו תחומי עניין שונים או מותגים מסויימים, יכולת שיתוף מיקום בין המשתמשים כדי לאפשר איתור מהיר אחד של השני במידת הצורך לזמן מוגבל וכן נוספה אינטגרציה עם דרופבוקס לשיתוף קבצים ותמונות ישירות עם אנשי הקשר שלנו.

עדכונים נוספים: 100 אמוטיקונים חדשים, חיפוש אנשי קשר מהיר מתוך רשימת אנשי הקשר שבמכשיר, קבוצות גדולות יותר – מעתה אפשר להוסיף עד 50 משתמשים לקבוצה.

להורדה:  BlackBerry World |  Google Play | App Store

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.