זהו הדוראיד שחיפשתם: שמחה רבה לחובבי מלחמת הכוכבים (Star Wars) כי BB-8, הדרואיד החמוד אשר הופיע בסרט ׳מלחמת הכוכבים – פרק 7: הכח מתעורר׳ (Star Wars: The Force Awakens), הגיע ארצה.

כל מי שצפה בכח מתעורר לא יכל להתעלם מ-BB-8, הדרואיד העגלגל וחמוד אשר גנב את ההצגה, דיסני (Disney) ראו כי טוב ויצרו בשיתוף עם חברת ספרו (Sphero) גרסה ביתית של הדרואיד אשר נשלט מרחוק על-ידי מכשיר הטלפון החכם, באמצעות בקרים על-גבי המסך או פקודות קוליות. העיצוב של BB-8 נאמן לסרט והוא רובוט כדורי כשחלקו התחתון הוא עגול לחלוטין, הוא מתנועע על-ידי שימוש בגירוסקופ שגם משאיר את הראש, אשר ׳מחובר׳ לגוף באמצעות מגנט, מיושר. BB-8 מסוגל להתגלגל ולנוע לכל כיוון במהירות מרבית של 7.2 קמ״ש ותקן הבלוטות׳ מאפשר לשלוט בטווח מירבי של עד 30 מטר. הסוללה הפנימית מאפשר זמן פעולה של עד שעה ואז ניתן להניח את הדרואיד העגול על עריסת ההטענה שם הוא ייטען באופן אלחוטי.

בנוסף בעזרת יישום השליטה, אשר מיועד למכשירי אנדרואיד ו-iOS, תומך במציאות-רבודה ומאפשר לצלם את ה-BB-8 ולהקליט סרטונים בהן BB-8 נראה שהוא מקרין הודעות וידאו.

את BB-8 תוכלו לרכוש כרגע דרך אתר וואלה שופס  במחיר של 899 שקל, זאת בהשוואה למחיר באמזון שם ניתן לרכוש אותו במחיר של 149 דולר, שהם כ-560 שקל לא כולל מיסים.

צפו ב-BB-8 בפעולה