רבים המצפים להשקת Battlefield V ייאלצו להמתין עוד קצת: בהודעה רשמית מטעם EA ו-DICE נמסר כי Battlefield V שעתיד היה לצאת בחודש אוקטובר – יידחה ל-20 בנובמבר.

לדברי אוסקר גבריאלסון, מנכ״ל DICE, הסיבה לעיכוב הוא הרצון של החברה לשפר את המשחק עד כמה שניתן לפני השקתו. הוא הוסיף כי החברה לקחה לתשומת ליבה את הביקורות של השחקנים ב-E3 וב-Gamescom, בשניהם קטף המשחק את התואר ״ריבוי-המשתתפים הטוב ביותר״, אולם עדיין נמצאו ליקויים שאותם הם רוצים לתקן.

בשונה מגבריאלסון, הרשת סוברת כי הדחייה באה דווקא בעקבות חשש מהמתחרים. על פי השמועות, ההזמנות המוקדמות למשחק לא עלו בקנה אחד עם הציפיות של EA, ונראה כי השחקנים לא מראים התלהבות מהמשחק השנתי. עם תאריך ההשקה המקורי, שבוע אחרי Call of Duty: Black Ops 4 ושבוע לפני Red Dead Redemption 2, הכותר עלול "ליפול בין הכסאות" ולסבול ממכירות נמוכות יחסית.

כזכור, Battlefield V מתרחש במלחמת העולם השנייה והוא עתיד לכלול בפעם הראשונה, כמו גם Call of Duty: Black Ops 4, מצב Battle Royale, לצד ריבוי המשתתפים הסטנדרטי והחזרה של War Stories, משימות קטנות לשחקן יחיד שמבוססות על אירועים שארעו במלחמת העולם השנייה.