לאחרונה התברר כי Battlefield V, המשחק השנתי של EA ו-DICE אחרי Star Wars Battelfront II של שנה שעברה, נדחה לחודש נובמבר. בחברה טוענים שהדחייה באה בעקבות רצון לשפר וללטש את המשחק, אלא שהערכה בשוק הוא שהמשחק השנתי לא טוב מספיק כדי להוות תחרות ל-Call of Duty: Black Ops 4 או ל-Red Dead Redemption 2 וכי המכירות המוקדמות לא עמדו בצפיות של EA. סרטון חדש שפורסם לכבוד הבטא הפתוחה של Battlefield V שעתידה להתחיל מחר חושף פרטים על המשחק ועל מצב ה-Battle Royale החדש.

לפי הסרטון, Battlefield V מחזיר מצבי משחק אהובים ומוכרים כגון Team Deathmatch ו-Conquest שיתווספו לרשימה של שמונה מצבי משחק בסך הכול. Grand Operation הוא שדרוג ל-Operation של Battlefield 1 והוא מערבב מספר משימות על פני כמה אזורים, בדומה למצב War ב-Call of Duty WWII. עוד נחשף בסרטון כי השם של מצב ה-Battle Royale הוא Firestorm ובו 16 קבוצות של ארבעה חיילים (64 שחקנים סה"כ) נלחמות כדי להישאר הקבוצה האחרונה במפה הגדולה ביותר שנראתה במשחקי Battlefield, שתכלול, כיאה לסדרה, כלי רכב ומבנים ניתנים להריסה. בסרטון לא צויין אם יתאפשר לשחק במצב זה כיחידים או כזוגות.

בנוסף לתוכן החדש, בחברה שמו דגש על משחק בצוות (Squad Play), כך שתקשורת ושיתוף פעולה בין חברי הצוות יהיו עוד יותר חיוניים להצלחה. בנוסף, ניתן כעת לבקש עזרה מכוחות חיצוניים (בדומה ל-Scorestreak ב-Call of Duty) שיגיעו עם טנק יורק אש, או ינחיתו חבילה עם תחמושת.

קרא עוד:  תכירו: Steam Labs - הזדמנות להתנסות בתכונות ניסיוניות

גם במערכת השליטה בשחקן נעשו שיפורים ושינויים כך שניתן כעת להשתרע על הקרקע לאחור או להחליק לחדר תוך כדי ירייה, לקפוץ דרך חלונות ולשבור אותם תוך כדי קפיצה, לרוץ במצב כריעה, להרים רימונים שנזרקו ולזרוק אותם בחזרה או לפוצץ אותם באוויר באמצעות ירייה בהם, ועוד. מנגנון ההרס שמהווה חלק עיקרי במשחק בשנים האחרונות שופר גם הוא וכעת ניתן לירות דרך קירות עם קליעים מסויימים או לנסוע בטנק אל תוך הבניינים וכך להרוס אותם בזה אחר זה. למשחק התווספה גם יכולת חדשה לבנות, כך שלכל שחקן ארגז כלים משלו באמצעותו יוכל לבנות גשרים, מבצרים משקי חול, מלכודות, חוטי תיל ועוד.

החברה גם מתגאה בכך שהתוכן שיצא למשחק לאחר ההשקה, כגון מפות, מצבי משחק וחבילות הרחבה – כל אלו יהיו זמינים למשתמשים בחינם. הפרק הראשון של Tides of War נקרא "נפילתה של אירופה" (The Fall of Europe) שמתרחש באביב של שנת 1940, במהלכו יהיו אירועים בתוך המשחק ותוכן חדש שיתווסף על בסיס יומי ושבועי, כאשר בתחילת שנת 2019 יגיע הפרק השני.

Battlefield V יצא ב-20 לנובמבר ל-PlayStation 4, Xbox One ולמחשב האישי. הבטא הפתוחה של המשחק תתחיל ב-6 לספטמבר לכלל השחקנים, אלא שאלו שהזמינו את המשחק מראש או בעלי מנוי EA Access יכולים לשחק בה כבר עכשיו.