בקרוב יעלה לאקרנים בארץ ובעולם הסרט השלישי בטרילוגיית באטמן שיקרא "עלייתו של האביר האפל", שגם צפוי להיות האחרון וזה שיחתום את הסדרה המשובחת הזו שהתחילה עוד ב"באטמן מתחיל". ולכבוד זה, החליטה Gameloft לתת לשחקני האנדרואיד, אייפון והאייפד הזדמנות לשחק בכותר משחק הבאטמן הבא שיושק בחנויות האפליקציות השונות ככל הנראה כבר בחודש יולי (בסמוך להגעת הסרט או לאחריו).

המשחק עצמו, שפרטים רבים אודותיו טרם נחשפו, כמו באילו נקודות בקו העלילה אנו ניקח חלק או על כמה יעמוד מחירו בחנויות האפליקציות. אך אם לשפוט לפי הטריילר (בהמשך) נראה כי צפוי לנו משחק מהנה עם כמות עצומה של פעולה וגם גרפיקה שעד לפני זמן לא רב הייתה נחשבת כמעט בלתי נתפסת עבור סמארטפונים וטאבלטים. כמו כן, בינתיים לא ידוע האם המשחק יכלול מצב מרובה משתתפים לצד מצב משחק לשחקן יחיד.

צפו בטריילר:

בנוסף להכרזת המשחק עבור סמארטפונים וטאבלטים, אנו צפויים לראות בחודשים הקרובים גם גרסאות חדשות עבור הקונסולות הביתיות וה-PC. בשנה שעברה יצא המשחק-Batman: Arkham city (גרסה של המשחק צפויה להגיע גם ל-Wii U בהמשך השנה) שזכה לשבחים וביקורות חיוביות רבות והוא בעצם הווה משחק המשך ל-Batman Arkham Asylum שיצא שנתיים לפניו. השנה יתכן כי נראה כותר חדש לגמרי עם עלילה חדשה ומרעננת וכמובן עם נבל מסוג חדש ואנחנו בטוחים שזה הולך להיות מעניין לא פחות מהמשחקים הקודמים. (מקור)