עיריית בת ים בראשותו של שלומי לחיאני, ייזמה פרויקט בשיתוף עם חברת סאני תקשורת, יבואנית סמסונג סלולר בישראל, לחלוקת כ- 2500 טאבלטים מסוג Samsung Galaxy Tab 2 שנועדו לשמש תלמידי כיתות ז'-ח' בעיר. הלמידה על גבי מכשירי הטאבלט תתבצע באמצעות פלטפורמת הלימוד של חברת "בלי גיר" המפתחת תוכנות לימודיות מתקדמות שנועדו להסב את הלימוד דרך הספרים והמחברות, ללימוד דיגיטלי. עלות הפרויקט עומדת על כ- 4 מיליון שקלים והוא המשך של פיילוט שהחל בעיר כבר בשנה שעברה. באמצע חודש אוגוסט הקרוב יחולקו מכשירי הטאבלט לתלמידי כיתות ז'-ח' בבתי הספר המשתתפים בפרויקט. עיריית בת ים תסבסד חלק מעלות המכשיר. הורי התלמידים ישלמו 1700 ₪ – הכוללים מכשיר, אחריות לשלוש שנים, כיסוי (בשווי 200 ₪) , ספרי לימוד לאותה שנה (בשווי 350 ₪ ).
התלמידים יקבלו הדרכה מאת חברת "בלי גיר" וסאני תקשורת על אופן העבודה על המכשיר.

שלומי לחיאני, ראש עיריית בת ים: "החברה בימינו מאופיינת בעיקר בהיותה חברה טכנולוגית. השינויים בעקבות קדמה זו הם מואצים, ומכתיבים שינוים מתמידים באורח החיים שלנו בכל תחום. ברוח זו, עלינו לדאוג תמיד שמערכת החינוך תישאר עדכנית, מחוברת

ומדברת באותה השפה. רק בדרך זו, נבטיח כי ילדינו יצאו לעולם הרחב כשבידיהם הכלים והידע לפרוץ קדימה ולהשתלב ביתר קלות".

דוידי פיאמנטה, מנכ"ל סאני תקשורת: "הפרויקט בשיתוף עיריית בת ים הינו חלק מהאסטרטגיה של סמסונג העולמית היוזמת ומקדמת פרויקטים טכנולוגיים רבים בתחום החינוך ברחבי העולם. אנו מודים על הזכות להשתתף בפרויקט וגאים על ההשקעה חסרת התקדים בעידוד היכולות הטכנולוגיות של הנוער בבת ים. Samsung Galaxy Tab 2 הינו ממכשירי הטאבלט המתקדמים בשוק ובעל ממשק משתמש נוח וקל לעבודה בכל גיל ועל כן הוא עומד בכל הקריטריונים הדרושים ללימוד ממוחשב. זאת ועוד, סאני תקשורת מספקת 3 שנות אחריות הכוללות שירות ותמיכה ברשת החנויות ובמקוד טלפוני, על מנת להקל על תלמידים והוריהם שיזדקקו לכך".

קרא עוד:  אפל לא מכרה מספיק iPhone Xs ונאלצה לשלם לסמסונג 684 מיליון דולרים

דדי צוקר, שותף בחברת בליגיר: "תוכנת 'בליגיר' , היא המתקדמת מסוגה בעולם החינוך והיא תשנה מן הקצה את הלמידה וההוראה . הפלטפורמה שאנו מפתחים תאפשר שימוש בכל מקורות הידע הדיגיטלי ואינטרנטי במהלך השיעור ותאפשר לכל מורה בכוחות עצמו להוסיף על גבי הספרים מידע וידע אין סופיים

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.