ברשת התפרסמה התמונה המסקרנת הבאה, שאמורה להוות חלק ממצגת של חברת סמסונג שבה דובר על ממשק משתמש של הגרסה הבאה לפלטפורמת הפיתוח של סמסונג, ה-BADA 2.0 שהשקתה צפויה בשנה הבאה. ככל הנראה דגמים חדשים, המונעים בממשק החדש יוצגו לעולם כבר בפברואר השנה בברצלונה, בתערוכת MWC 2011.

הגרסה החדשה של ממשק המשתמש תקבל תמיכה מלאה בפורמט HTML5, יישום יעודי לשבב שדה תקשורת תקריב, ה-NFC (בדומה לזה הקיים ב-Nexus S) וממשק סריקת ברקודים. כמו כן מתוכנן בממשק שולחן עבודה וירטואלי חדש, ווידג'טים חדישים, תמיכה ב-FlashLite 4 ושיפור מהותי בתמיכה ברשתות חברתיות. ידוע כבר היום כי סמסונג מתכוונת לשחרר את הכלי למפתחים (SDK) שיאפשר לפתח יישומים ל-BADA 2.0 במערכות הפעלה לינוקס ו- Mac OS X.

במחצית הראשונה של 2011 היצרן הקוריאני צפוי למכור 10 מיליונים של מכשירים מבוססי BADA ממשפחת ה-WAVE. לשם השוואה השנה חברת סמסונג הגיעה ל-5 מיליוני מכשירים על ממשק הפעלה זה, והמכירות החלו רק בחודש מאי.

כזכור, המכשיר הראשון שהריץ את פלטפורמה זו הוא מכשיר ה-Samsung Wave (סקירה) שגם נמכר בארץ. המכשיר נחשב למצליח בעולם וכאמור, סמסונג מתכננת מכשירים נוספים שירוצו על פלטפורמה זו ומקווה להביא מפתחים נוספים שיעזרו לה לקדם זאת.