"ביקונקט", יבואנית מוצרי האלקטרוניקה והאביזרים החלה לשווק באופן רשמי את מוצרי המותג האיכותי Belkin בישראל. החברה מציעה מגוון רחב של חידושים טכנולוגיים ואביזרים לסביבת  הטלפונים הניידים, המחשבים, מחשבי הלוח, האלקטרוניקה האישית והביתית ועוד.

 

בין מוצרי החברה ניתן למצוא מגוון רחב מאד של אביזרים: כיסויים, נרתיקים, מעמדים פתרונות נשיאה ועוד, עבור מחשבים ניידים, מוצרי אפל (אייפון, אייפד, אייפוד), מכשירים הפועלים על מערכת ההפעלה אנדרואיד, טאבלטים ועוד. מוצרי החברה, אשר שמה דגש מתמיד על מחויבות למחקר פיתוח ועיצוב, זוכים לפרסים והערכה רבה ברחבי העולם.

 

 מביקונקט נמסר כי "אנו שמחים להשיק את המותג בלקין בישראל, ולהוסיפו לרשימת המותגים האיכותיים אותם אנו מייצגים, כאשר מול עינינו ניצבת מטרתנו העיקרית והיא להביא לצרכן הישראלי את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר".

 בלקין נוסדה בקליפורניה ב- 1983. בתחילה פעלה מתוך מוסך ביתי וכללה שני עובדים בלבד ומחזור המכירות שלה עמד על 100 אלף דולר לשנה. צמיחתה המהירה הפכה אותה לחברה המגלגלת מעל מיליארד דולר בשנה עם מעל ל- 1000 עובדים, ונחשבת כיום מובילה עולמית בתחום מוצרי הקצה לניידים ומחשבים.