פלטפורמת התאורה הסביבתית Razer Chroma של רייזר (Razer) כבר אינה בלעדית יותר למוצרי החברה בלבד. הפלטפורמה, שמתקשרת בין השאר עם מוצרי התאורה החכמה Philips Hue, מעניקה אווירה סביבתית שיכולה שמשנה במכשירים תומכים את הצבעים בהתאם למה שקורה על המשחק. לפי רייזר, כבר למעלה מ-100 משחקים מובילים, לטענתה, כבר הותאמו לעבוד עם Chroma, וכעת רייזר הכריזה על תוכנית שתשלב את הטכנולוגיה הזו גם במוצרי צד שלישי.

לפי החברה כבר מספר רב של חברות הצטרפו לתוכנית שהיא מכנה Chroma Connected Devices Program וביניהן AMD לצד msi ויצרניות מובילות אחרות בשוק המארזים, אמצעי הקירור, המאווררים ועוד, והן כבר יציעו מוצרים שמציעים הפעלה של Chroma מתוך החומרה שלהן בלחיצת כפתור על ידי שימוש בממשק תכנות שרייזר תספק. בנוסף המשתמשים יכולים לסנכרן את ההגדרות שלהם בין כל ההתקנים התומכים.

מכשירים תומכים חיצוניים ראשונים אמורים להגיע לשוק במהלך הרבעון הרביעי של 2018.

"כיום להרבה שחקנים יש מספר התקני שתומכים בתאורת RGB, אבל הם לא יכולים ליהנות מחוויה סביבתית מלאה מכיוון שההתקנים הללו אינם יכולים לדבר אחד עם השני. כעת, בפעם הראשונה אי פעם, אנחנו מאפשרים לשותפות שלנו להשתלב באקוסיסטם של Chroma כדי שנוכל לגשר על הפערים לטובת כל השחקנים", אמר מי ליאנג טאן, מנכ"ל ומייסד שותף של רייזר במהלך קומפיוטקס (Computex 2018).

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.