בחודש אוקטובר השנה הציג משתמש בפורום אתר The Verge רעיון למנהל משימות חדש ומעניין המזכיר משהו את זה של webOS. על פי הקונספט, מנהל המשימות יהפוך לידידותי יותר למשתמש בעל מראה מעניין ונוח יותר, ובמקום שיוצגו רק אייקונים של האפליקציות הפועלות הוא יציג את החלון של האפליקציה באותו הזמן.

מרעיון לפיתוח
המשתמש Santry מהפורום הסביר את הבעיה שנתקל עם ה-iPhone 5, בו כידוע המסך הפך לארוך יותר ובעל שורת אייקונים נוספת. את אותה השורה “המבוזבזת” שלא מנוצלת כראוי, רצה להפוך למשהו יותר אטרקטיבי ושימושי. כך הוא המציא Auxo (אוקסו), מנהל משימות חכם המסוגל לתת הרבה יותר.

בעוד הפרסום בפורום היה קונספט מעניין ואף הפיק סרטון וידאו מדליק, הקהילה רצתה הרבה יותר ומרעיון וקונספט שהציג המשתמש, הוא הפך לתוספת אמיתית שתגיע בקרוב ל-Cydia.

הרבה יותר מ-App Switcher
האפשרות הבסיסית הם כמובן לעבור בין אפליקציות פתוחות, אך ה-Auxo מציע הרבה יותר מכך: בסוויפ שמאל נוכל לעבור בין היישומים הפתוחים עם תמונת מסך של האפליקציה באותו הרגע ובסוויפ ימינה נוכל להגיע לנגן המוזיקה המשודרג עם אפשרות לשנות את עוצמת השמע, להציג את אלבום המושמע. סוויפ שמאלה נוסף נוכל להגיע למתגי הקישוריות לכיבוי והדלקה של ה-WiFi, Bluetooth, GPS ועוד, סוויפ למעלה גם יחשוף אפשרות לקבוע את בהירות המסך. שלחיצה ארוכה על אחד מהקישוריות תביא אותנו גם למסך ההגדרות. מנהל המשימות גם חכם יותר, כך אם נרצה לסגור את יישום המוזיקה כאשר אנו משתמשים בה, הוא יזהיר וישאל שנית, כך אם נרצה לסגור את כל היישומים שברקע, לחיצה ארוכה על אחד היישומים יסגור את כולם.

קרא עוד:  בקרוב ב-Gmail: תיקון שגיאות וטעויות ניסוח אוטומטי באנגלית

וידאו: Auxo בפעולה

בעלי האייפונים הפרוצים וודאי ישמחו להוריד את התוספת הנחמדה והשימושית הזו, אך היא עדיין רחוקה מספר ימים עד אשר היא תהיה זמינה בחנות ה-Cydia וגם מותאמת כרגע רק לבעלי iOS 6 כשבהמשך תגיע גם גרסה ל-iOS 5, ולמרות שאין עוד פריצה קבועה ל-iPhone 5, אנו בטוחים שלפחות חלק מהמשתמשים יוכלו ליהנות מכך.

>> קבלו משחק מגניב: Pudding Monsters
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.