רובנו מתעוררים עם שעון מעורר. בין אם זה בטלפון הנייד, או בשעון עצמאי שלצד המיטה צריך דרך להתחיל את היום, והמוצר הבא של חברת Auris נראה לנו מתאים ביותר. לא, לא מדובר בסתם עוד שעון מעורר עם צמד רמקולים גדולים, אלא במכשיר המריץ את מערכת האנדרואיד בשלמותה, וזה אומר שנוכל לא רק לכוון שעון שיעיר אותנו, אלא הרבה יותר.

Wily זהו שמו, והוא מתפקד כעמדת מולטימדיה חסרת גבולות, כזו שתאפשר לנו להאזין למוזיקה, לצפות בסרטונים ממגוון שירותי הוידאו, להפעיל אפליקציות אנדרואיד ואפילו להתחבר אליו ממכשירים אחרים ולהשתמש בו כרמקול נייד.

auris-wily-carryה-Wily בעל צורה אובלית ומיוחדת כאשר בצדדיו ממוקמים הרמקולים (90dB) ובמרכזו מסך מגע בגודל 7 אינץ’ (1024×600) גדול. הוא כולל שבב כפול ליבה ARM Cortex-A9 @ 1GHz, זיכרון 1GB של RAM, אחסון פנימי של 16GB וחריץ הרחבה עד 64GB נוספים. מצויד בתקשורת WiFi ו-Bluetooth ואפילו מצלמה 2 מגה פיקסל קדמית. אם נרצה, נוכל גם לחבר אותו למסך טלוויזיה חיצוני (HDMI) באיכות 1080p וגם לחבר התקנים חיצוניים ב-USB. יש לו גם סוללה פנימית (3,000mAh) כך שהוא מסוגל לפעול בכל מקום  עד 20 שעות האזנה למוזיקה ורק חסר לו חריץ SIM כדי שנוכל היה לבצע עימו שיחות טלפון. לכל זה גם מצטרף שלט רחוק לתפעול כדי שלא נצטרך לאמץ יותר מידי את האצבעות.

למרות כי נראה שמדובר במוצר מוגמר ומוכן, Auris מבקשת את הסיוע של ההמונים כפרויקט באתר קיקסטרטר. בעמוד הפרויקט, הנראה לדעתנו יותר כמו מכירה המונית מאשר עמוד המבקש את עזרת הציבור, מציעים בחברה את Wily בסכום של לא פחות מ-$149 (כ-530 שקל) לגרסת ה-8GB, וכרגע נותרו עוד כ-15,000 דולר להגעה לסכום היעד של 65,000 דולר, ואנו מעריכים כי ב-37 ימים הנותרים הם יצליחו להשיג את הסכום הדרוש. מה דעתכם?

קרא עוד:  נחשף: הטכנולוגיה שרכשה גוגל מפוסיל היא לייצור שעון היברידי

http://www.youtube.com/watch?v=K5Sz2ez9BxI

עדכון: בעמוד הפרויקט נכתב כי גיוס המימון נעצר כרגע, הסיבה אינה ידועה (תודה לגולשים ששלחו לנו).

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.