אודיו טכניקה (Audio-Technica) הכריזה על Quietpoint ATH-ANC300tw, זוג אוזניות נטולות חוטים שלפי החברה מציעות, מעבר לאיכות האודיו שהפכה את החברה למפורסמת, גם מנגנון חדש של השתקת קולות סביבתיים בצורה אקטיבית, שבחברה מכנים מנגנון היברידי.

המיקרופונים, לפי החברה, ממוקמים לפני ואחרי הדרייבר בגודל 5.8 מ"מ שכל אוזניה, כשאחד מהם ממקום בתצורה אופקית ייחודית בתוך תא האודיו עצמו, ולי החברה הוא עוזר טוב יותר לבודד את רעשי הרקע וגם עוזר במקביל למטב את הביצועים הקוליים של האוזניות עצמן. הדיאפרגמה הפנימית לפי החברה, היא בצורת יהלום שמבטיח תגובה מהירה יותר ופחות צרידות, וזאת תוך הפקת קול עוצמתי שנדיב מאוד מבחינת הבאס שלו – שבכל מקרה אפשר לשלוט באקולייזר באמצעות האפליקציה Audio-Technica Connect שזמינה לאנדרואיד ול-iOS.

Image result for ANC300tw

האוזניות לפי החברה יציעו עד 4.5 שעות מוזיקה לאחר טעינה מלאה, והמארז שמלווה אותן יציע עד שלוש הטענות נוספות – ובסך הכל כ-18 שעות עבודה ללא צורך בחיבור בשקע חשמלי. הן תומכות בלוטות' 5.0, הן תומכות במקודדים aptX ו-AAC לצד SBC, וכן תומכות באפשרות לעבוד עם הפחתת קולות פחות אגרסיבית עבור מצבים בהם רוצים לשמוע את הרקע.

הם יושקו במהלך האביב הקרוב תמורת 249 דולרים.