מחשבים, טלפונים חכמים, ולמעשה כל מערכת ממחושבת שיש סביבנו נתונים לאיומי וירוסים ואבטחה. אז מה עושים? מגנים, ולצורך כך מצטיידים בפתרון אבטחה שיימנע את הכאוס הבא. TGspot, אתר הטכנולוגיה הישראלי המוביל, וקספרסקי ישראל (Kaspersky) מזמינים אתכם להשתתף בתחרות מיוחדת בה תוכלו לספר לנו על אירוע אבטחה שעברתם באופן אישי, ואולי לזכות בפתרון האבטחה המקיף Kaspersky Total Security למחשב ו/או לטלפונים עם רישוי לחמישה מכשירים בשווי של כ-150 דולר במתנה – ויש לנו לא פחות מעשרה רישיונות לחלק!

אז איך משתתפים?

מבצע האבטחה של TGspot וקפסרסקי ישראל מיועד לקוראי הניוזלטר השבועי שלנו ואנחנו נפרסם את הפרטים המלאים בגיליון סוף השבוע הקרוב. לכן, כל שצריך לעשות הוא להירשם לניוזלטר (ממש כאן), להמתין להגעתו לתיבת הדואר שלכם במוצאי שבת, למצוא את המבצע ולהשתתף בתחרות בהתאם להוראות.

אז מה אנחנו מציעים לכם?

Kaspersky Total Security הוא פתרון הדגל של מעבדת קספרסקי המספק למשתמשים אפשרויות חדשות לניהול ההגנה על האינטרנט ולשמירה על ביטחון הנתונים שלהם. Kaspersky Total Security הוא פתרון אבטחה מקיף שנועד להגן על משתמשי חלונות, מק ואנדרואיד, מפני קוד זדוני, אתרים מסוכנים, מעקב ברשת, הונאות וגנבת כספים, וגם מהאיום המתגבר של תוכנות כופר.

Kaspersky Total Security מציע גם שכבות הגנה נוספות עבור המשפחה כולה, כגון שמירה מאובטחת של ססמאות והגנה נוספת על נתונים אישיים ומידע רגיש אחר וגם את מאפיין Safe Kids המאפשר להורים להגן על פעילות הילדים ברשת, להפעיל בקרות בכל מכשיר ולנהל את השימוש  של ילדיהם ברשת, בשימוש באפליקציות ואף בעולם הפיזי – עם התראות מובנות המודיעות להורים אם מזוהה פעילות מסוכנת או אם ילדים עוזבים באופן פיזי את האזור הבטוח שהוגדר עבורם.

הנחת ענק למי שרוצה עכשיו

רוצים לרכוש את Kaspersky Total Security עכשיו ומיד? לכבוד המבצע יקבלו כל גולשי TGspot הנחת ענק מטורפת של 45% ממחיר המחירון לרוכשים שירכשו את פתרון האבטחה באתר של קספרסקי. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להזין את הקוד ILB11 ביציאה לתשלום. תוקף הקוד הוא עד 31 באפריל 2017.