בכנס Computex שנערך מוקדם יותר השנה הכריזה אסוס (Asus) על ה-ZenWatch 2, כעת בכנס IFA 2015 אנו מקבלים פרטים נוספים אודות דגם השעון החכם העדכני של החברה.

השעון החכם יושק באוקטובר בשווקים נבחרים והוא יגיע בשני דגמים – האחד בעל מסך AMOLED באבחנה של 320×320 פיקסלים בגודל 1.6-אינצ' ועובי של 46 מ"מ או שעון קטן יותר בעל מסך AMOLED באבחנה של 280×280 בגודל 1.3-אינצ' ועובי של 45 מ"מ. לאלו ניתן לחבר רצועות ברוחב 22 מ"מ עבור הדגם הגדול ואילו לשעון הקטן רצועות בעובי 18 מ"מ.

השעונים יצוידו בשבב Snapdragon 400 תוצרת קוואלקום, אותו אחד הקיים במרבית השעונים האחרים, זיכרון עבודה (RAM) בנפח 512 מגה-בייט, זיכרון אחסון בנפח 4 ג'יגה-בייט ועמידות בפני מים בתקן IP67. על-פי החברה ה-ZenWatch 2 בעל זמן שימוש של יותר מיומיים, כשזו תיגמר ניתן לטעון את השעון בקלות על-ידי חיבור של המחבר המגנטי, עוד על-פי החברה תוך חצי שעה של תעניק טעינה של כ-50%.

באסוס מעניקים לשעון תג מחיר אגרסיבי, שכן הוא יושק במחיר של 149 אירו לדגם הקטן ו-169 אירו לדגם הגדול יותר. השעון יהיה זמין לרכישה בצבע: כסוף, אפרפר (gunmetal) ובהתאם לטרנד של השנים האחרונות גם בזהב ורוד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.