שעוני Android Wear

אסוס (Asus) השיקה את שעון הדור שני לשעון החכם שלה, ה-ZenWatch 2 הפועל על מערכת ה-Android Wear וזמין למכירה בחנות ה-Google Play ואכן כפי שהובטח, הוא נחשב מבין השעונים החכמים הזולים המוצעים כיום ונמכר החל מ-149.99 דולר .

השעון יגיע בשני דגמים – האחד בעל מסך AMOLED באבחנה של 320×320 פיקסלים בגודל 1.6-אינץ' ועובי של 46 מ"מ או שעון קטן יותר בעל מסך AMOLED באבחנה של 280×280 פיקסלים בגודל 1.3-אינץ' ועובי של 45 מ"מ. לאלו ניתן לחבר רצועות ברוחב 22 מ"מ עבור הדגם הגדול ואילו לשעון הקטן רצועות בעובי 18 מ"מ.

השעון יצויד בשבב Snapdragon 400 תוצרת קוואלקום, אותו אחד הקיים במרבית השעונים האחרים, זיכרון עבודה (RAM) בנפח 512 מגה-בייט, זיכרון אחסון בנפח 4 ג'יגה-בייט ועמידות בפני מים בתקן IP67. לדברי החברה, ה-ZenWatch 2 בעל זמן שימוש של יותר מיומיים, כאשר הסוללה תיגמר ניתן לטעון את השעון בקלות על-ידי חיבור של המחבר המגנטי וכי חצי שעה של הטענה של תעניק כ–50% טעינה. השעון מצויד בשלל האפשרויות של השעונים היקרים פרט למד הדופק וגם תומך בשימוש במכשיר אפל המריצים את גרסת ה-iOS 8.2 ומעלה.

הוא מוצע עם רצועות עור או גומי במספר צבעים. אין עוד מידע לגבי השקתו בישראל.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.