משעמם לכם במסך הבית? מתחרה נוספת מצטרפת ליישומי הלאונצ’ר (Launhcer, משגר) והכי לא צפויה: אסוס (Asus) שהשיקה לחנות את ZenUI Launcher, המשמש את מכשיריה השונים ומעתה גם אתם יכולים לקבל את המראה של Zenfone.

למעשה, אסוס היא בין היצרניות הגדולות הבודדות שהביאו את הלאונצ’ר המקורי להורדה לכלל בעלי מערכת האנדרואיד 4.3 ומעלה ובאמצעותו ניתן לזכות במראה המוכר של אסוס ויחד עם זאת ליהנות ממספר שינויים. אחד מהם היא התאמות אישיות של הממשק  דבר שאסוס שמה דגש במכשיריה, כמו החלפת ערכת נושא, שינוי האייקונים, הסתרת אפליקציות ועוד.

ניתן להחיל אפשרות המסתירה את מגירת האפליקציות, כך שבדומה ל-iOS כל האפליקציות ימוקמו על מסכי הבית. ישנה אפשרות של סידור אוטומטי כך שהממשק יוצר תיקיות בהתאמה לפי נושאים שונים וגם הוא יודע להמליץ על אפליקציות מתאימות. ניתן גם לשלוט באפקטים המעברונים בין המסכים, להגדיר רקע שונה למסך הנעילה ומסכי הבית, חיפוש מהיר בהחלקה ועוד.

להורדת ZenUI Launcher גשו לחנות האנדרואיד.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.