אסוס (Asus) השיקה טלפון Android Go משלה. הטלפון החדש, ZenFone Live 1 שמו, מציע כמו מכשירים אחרים דומים תצורה יחסית נמוכה אבל כזו שבהחלט מספיקה בכדי להריץ את מערכת ההפעלה קלת המשחק של גוגל (Google).

ל-Live 1 יש מסך בגודל 5.5 אינץ' ביחס היבט של 18:9 וברזולוציית +HD. המערכת על שבב עליה הוא מבוסס היא Snapdragon 425 והיא מלווה ב-1 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-16 גיגה-בייט זיכרון אחסון. כרטיס הרחבה מסוג microSD מאפשר הרחבת זיכרון משמעותית, אפילו עד 2 טרה-בייט. ב-Live 1 הוא משולב במגירת הסימים בה ניתן להציב שני סימים במקביל לכרטיס הזיכרון.

יש למכשיר מצלמת 13 מגה-פיקסל מאחור ו-5 מגה-פיקסל מקדימה, והוא כמובן מגיע עם אנדרואיד 8.1 והבטחה לעדכון לפחות ב-28 חודשים הקרובים. סוללת 3,000 מילי-אמפר אמורה להספיק ל-9 שעות צפייה בווידיאו לפי החברה. המכשיר מוצע במחיר שוק שעומד כרגע על כ-110 דולרים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.