חברת אסוס (Asus) צפויה להשיק במהלך כנס MWC 2019 הקרוב שייערף בפברואר את מכשיר הדגל החדש שלה, ה-ZenFone 6, אך האתר האיטלקי HDBlog.it טוען שכבר הצליח להניח את ידיו על תמונות השייכות לאבטיפוס של המכשיר, כולל סרטון וידאו שמראה אותו במלוא תפארתו.

מה שבולט במיוחד הוא שהמכשיר מכיל מגרעת, כנהוג ומקובל בימים אלה, אך היא צומצמה לכדי מעין טיפה אחת קטנה – וממוקמת בצדו הימני של המכשיר, במקום באמצע. המגרעת מכילה ככל הנראה את מצלמת הסלפי הקדמית, בעוד את המקום הקטן שנותר בינה לבין שולי הטלפון ממלא מחוון של אחוזי הסוללה.

כמו כן ניתן לראות כי המכשיר מכיל רמקול לשיחה המשולב בשוליים העליונים הדקיקים של המסך, וכי בחלק התחתי של התצוגה עדיין יש "סנטר" עבה, כך שלמרות המגרעת המינימלית התצוגה עדיין אינה ממלאת את כל חלקו הקדמי של המסך. בצד האחורי של המכשיר ניתן לראות סורק טביעות אצבע ומצלמה בעלת עדשה כפולה.

האתר מסייג וטוען כי ייתכן ומדובר באבטיפוס ראשוני בלבד, וכי הגירסה הסופית של המכשיר עשויה להשתנות מעתה ועד פברואר ולהיראות אחרת לגמרי. אם אכן מדובר בעיצוב הסופי, הרי שמדובר בצעד די אמיץ של החברה, שכן רבים ודאי יבקרו את המיקום הלא סימטרי של המגרעת.