כבר שנה חלפה מאז שאסוס (Asus) חשפה את ה-ZenFone 2, הדור השני לטלפון החכם מתוצרתה הנחשב בעיני רבים לבין המכשירים המספקים את התמורה הטובה ביותר למחיר. מאז החברה השיקה מספר דגמים תחת הסדרה, רובם בעלי מפרט ועיצוב דומה.

בעמוד שעלה באתר הרשמי מופיע שעון הסופר לאחור ל-30 במאי, זאת לקראת מסיבת העיתונאים שתערוך אסוס במסגרת תערוכת Computex 2016 שתיערך בטיוואן, ולפי כל הערכות שם היא תכריז על הדור החדש של סדרת ה-ZenFone. זאת גם קל לנחש לפי הכותרת שניתנה לאירוע – Zenvolution (או מהפכת הזנפון בתרגום חופשי).

הפרטים אודות ה-ZenFone 3 כבר צצו ברשת בחודש האחרון וכי אחד הדברים הבולטים בו הוא כנראה העיצוב החדש אשר זכה למייקאובר מאסיבי ומעבר מפלסטיק לגוף מתכתי. לפי הדיווחים האחרונים בנושא, הדגם יכלול מסך של 5.5 אינץ’ ברזולוציית Full HD ואת מעבד האינטל Atom שכיכב בסדרה יוחלף בשבב Snapdragon 650, אולי בשל ההחלטה של אינטל (Intel) להפסיק עם הפיתוח למעבדי המובייל.

עוד נאמר כי לצד ה-ZenFone 3 יוצג גם דגם ZenFone 3 Delux אשר יצויד במסך גדול יותר, של 5.9 אינץ’ אולם ברזולוציה נמוכה של 720p, כאשר הוא יכלול את אותה כמות זיכרון עבודה של 3 גיגה-בייט RAM ושבב Snapdragon מדגם לא ידוע.

תערוכת Computex 2016 תתקיים ב-31 עד ה-4 ליוני, כך שאפשר לצפות להכרזות נוספות ולא רק מאסוס.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.