ה-Zenfone 2 החדש של חברת אסוס (Asus) מביא עמו עיצוב חדש ומרענן לעומת ה-Zenfone הקודם. כבר שמחזיקים את המכשיר ניתן להרגיש את ההבדל: קצוות המכשיר קטנו ל-3.3 מ"מ לעומת 5 מ"מ בדור הקודם. גב המכשיר נשאר קמור אך קיבל גימור חדש של צבעים מבריקים, כמו מספר מכשירים חדשים שיצאו לאחרונה. שני האחרונים יחד מאפשרים למשתמש להחזיק את המכשיר בצורה נוחה ולתפעל אותו ביד אחת.

בהמשך לשיפור חווית השימוש הוסיפה אסוס כפתור בגב המכשיר, בדומה לזה הנמצא במכשיר ה-G3 של LG, המאפשר למשתמש לשלוט בעוצמת הקול ולשמש ככפתור צילום בנוסף לזה הנמצא על המסך כאשר המצלמה פעילה. נאמר כי בעזרת כפתור זה אופציית הצילום העצמי הופכת לנוחה יותר.

המכשיר עובד על מערכת ההפעלה אנדרואיד 5.0, לוליפופ, יחד עם ממשק החברה. ה-Zen מצויד בזיכרון עבודה בנפח של 4 ג’יגה-בייט, ומסך בגודל 5.5 אינץ’ מסוג IPS ברזולוציית Full HD. בגבו, בנוסף לכפתור, מצלמה ראשית ברזולוציית 13 מגה-פיקסלים עם מבזק LED כפול בשני צבעים, ומצלמה משנית, מלפנים, ברזולוציה של 5 מגה-פיקסלים. סוללת המכשיר שודרגה ל-3000mAh עם יכולת הטענה מהירה.

אסוס תשיק מספר דגמים למכשיר בעלי מפרטי חומרה שונים, ביניהם סוג ורזולוציית מסך ומעבד, כאשר העיצוב החיצוני ועיצוב ממשק ה-ZenUI יהיה זהה בכולם.

לא ידוע איזה דגם מכשיר יגיע לארץ ומה יהיה תאריך ההשקה, אך כפי שהושקה הסדרה הקודמת, לארץ צפוי להגיע המכשיר בעל המפרט החזק ביותר עם מסך ברזולוציית FHD עם מעבד אינטל ATOM 64bit במהירות של 2.3 ג'יגה-הרץ.

קרא עוד:  עוד לפני ההשקה הגלובלית: עוד עדכון גדול ל-Mi Watch

asus_zenfone2_a

בנוסף, הציגה אסוס גם את השעון החכם שלה, ה-ZenWatch שמציע עיצוב ריבועי ומעט קמור ומגיע עם מסגרת מתכתית מוברשת מסביב המקנה לו מראה יוקרתי. הוא חסין בפני מים בתקן IP55, מצויד במסך 1.63 אינץ’ מסוג AMOLED ברזולוציה 320×320 פיקסלים, הוא רץ על שבב ה-Snapdragon 400 עם זיכרון עבודה של 512 מגה-בייט וכולל חיישני תנועה למעקב ולפעילות ספורטיבית. השעון פועל על מערכת ה-Android Wear ומתחבר למכשיר הטלפון לקבלת התראות ושליטה מרחוק באמצעות בלוטות'.

צפו בהצצה הראשונה למכשיר ה-Zenfone 2 של אסוס