אסוס (Asus) ב-CES הכריזה על VivoMini, מחשב זעיר במיוחד שלבטח יקסום לאלו שמעוניינים במחשב סלוני שיש לצד הטלוויזיה או כאלו המעוניינים במחשב אישי בסיסי, קטן וזול, וכעת הוא מגיע לשוק.

ה-VivoMini בהחלט מצדיק את שמו: מדובר במחשב זעיר עם מעבד אינטל (Intel) המבוסס על המיקרו-ארכיטקטורה האסוול (Haswell) במימדים של 13 ס"מ על 13 ס"מ וגובה של 4.3 ס"מ, השוקל קצת פחות מ-1 ק"ג ובעל צריכת חשמל נמוכה במיוחד, המחשב מציע ארבע כניסות USB 3.0, יציאת HDMI, יציאת DisplayPort, קורא כרטיסי SD, כניסת Ethernet ותמיכה בתקשורת אלחוטית מסוג Wi-Fi ובלוטות' 4.0. אסוס הציגה את המחשב בתערוכת CES שנערכה החודש וכבר הוא מוצע למכירה ברשת Newegg במחיר של 160 דולר לדגם הכולל מעבד סלרון 2957U, ללא זיכרון פנימי וללא זיכרון אחסון.

כשהציגה אסוס את המחשב ב-CES היא הצהירה כי המחיר לדגם הבסיסי יתחיל מ-150 דולר, בעתיד מתכוונים באסוס להציע מחשב שלם עם מעבד אינטל i3 או i5, זיכרון עבודה בנפח 2 ג'יגה-בייט, זיכרון אחסון בנפח 32 ג'יגה-בייט ועם הגרסה המוזלת של חלונות 8.1 הכוללת את בינג.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.