אסוס (Asus) חוגגת בימים אלה 30 שנים להיווסדה, ולכבוד המאורע הכריזה בתערוכת האלקטרוניקה קומפיוטקס על מספר מוצרים במהדורה מוגבלת. היוקרתי מכולם הוא כנראה ה-ZenBook Edition 30, מחשב נייד המצופה עור אמיתי וגימור זהב 18 קרט על כיסוי המסך, המיוצר לטענת החברה בעבודת יד.

המחשב יסופק עם עכבר לבן בצבע תואם, ונרתיק עור איכותי לנשיאה. מפרט החומרה כולל מעבד Core i7 מהדור השמיני של אינטל (Intel), מעבד גרפי מסוג GeForce MX250 של Nvidia, עד 16 גיגה-בייט זיכרון, וכונן SSD. המסך הוא בגודל 13 אינץ׳, עם שוליים דקיקים במיוחד וכיסוי של 95 אחוזים משטח המארז.

עוד ברשימת המוצרים במהדורה מוגבלת נמצא ה-ZenFone 6 Edition 30, הכולל כמות כפולה של זיכרון עבודה (12 גיגה-בייט) וזיכרון לאחסון קבצים (512 גיגה-בייט) מדגם ה-ZenFone 6 הרגיל. גם הצבע בלעדי לדגם זה, עם גימור שחור-מט ולוגו מיוחד לציון 30 שנים לחברה.

יתר המפרט נותר זהה, עם מעבד Snapdragon 855, מצלמה אחורית כפולת חיישנים (48 ו-13 מגה-פיקסל) הנעה על ציר אל צידו הקדמי של המכשיר לצורך צילום תמונות סלפי וכך חוסכת את הצורך במגרעת מסך. התצוגה עצמה היא בגודל 6.4 אינץ׳, רזולוציית +FHD, וכיסוי של 83.8 אחוז משטח הפנים של המכשיר.

אסוס טרם הכריזה על מחירים או תאריכי השקה סופיים בעבור מוצריה החדשים.

Image result for ZenFone 6 Edition 30