הרבה חדשות טובות שטפו את מערצי האנדרואיד בשבוע האחרון. באירוע ה-AsiaD שנערך בהונג-קונג הכריזו סמסונג וגוגל על ה-Galaxy Nexus ואיתו גם נתנו טעימה מהגירסא החדשה של אנדרואיד, ה"קסטה" (Ice Cream Sandwich), בנוסף ב-Asus הכריזו על ה-Transformer Prime, ממשיך דרכו של הטבאלט-שהופך-לנטבוק ה-Transformer, אך עם מפרט משודרג ועיצוב דק וסקסי מבעבר.

בראיון שנערך באירוע שלף ג'וני שי (Jhonney Shih) יו"ר Asus את ה-Transformer Prime, שנראה כמעט כמו ה-Transformer המקורי רק שהוא מגיע בעיצוב דקיק במיוחד בעובי של 8.3 מ"מ. שי ציין כי המכשיר יושק תחילה עם גירסא 3 של אנדרואיד ויקבל עדכון ל"קסטה" עוד לפני סוף השנה הנוכחית, דבר משמח לכל הדעות.
משתמשי ה-Transformer המקורי החלו לדאוג, שמא Asus תדאג מעתה והלאה רק ל"בייבי" החדש ולא תדאג לעדכן גם אותם/ וובכן כעת ניתן להפסיק לדאוג מכיוון ש-Asus צייצו בחשבון הטוויטר הרשמי שלהם כי גם ה-Transformer המקורי יקבל עדכון ל-ICS, אם כי טרם נמסר מועד מדוייק.

אין ספק שהדבר מרגיע את המאמצים המוקדמים של מחשב-הלוח של Asus, שכן בשנה האחרונה דאגה לעדכן אותו בקצב שוטף (שנכון להיום הוא מעודכן לגירסא 3.2.1), ורק ה-Xoom של מוטורולה מקדים אותו בקצב העדכונים. ניתן לייחס את הדבר לכך ש-Asus לא ביצעו התאמה אישית למערכת-ההפעלה למעט מספר מצומצם של שינויים קוסמטיים קלים בכפתורים הווירטואלים על המסך ובאפלקציות המובנות. כולנו מחכים להודעה נוספת מ-Asus וכשהיא תגיע אנחנו בוודאי נדאג לעדכן אתכם.

קרא עוד:  חשיפה: LG הכריזה על מסכי IPS ראשונים עם זמן תגובה של אלפית השנייה

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.