בעמוד הפייסבוק של אסוס פרסמה החברה אמש כי עדכון לאנדרואיד בגירסה 4.1 אשר ידוע בשם הקוד סוכריית גומי (JellyBean) זמין להורדה עבור מחשבי הלוח TF300T המוכרים בשם טרנספורמר פד (Transformer Pad).

אסוס, תעדכן את מכשירי החברה ל-Jelly Bean

אסוס היא יצרנית מחשב הלוח של גוגל, "נקסוס 7", לכן אין אנו מופתעים שהיא גם היצאנית הראשונה לשחרר עדכון לגירסה 4.1 עבור מחשב הלוח מתוצרתה, אומנם מדובר ב-TF303, אשר נחשב לדגם העדכני של החברה אך החברה הודיעה בעבר כי תעדכן גם דגמים "ישנים" יותר כמו הטרנספורמר פריים ואולי אפילו את הטרנספורמר המקורי.

תוכנית הנקסוס עובדת
גם סמסונג לא שוקטת על השמרים וכי דיווחנו כי גירסה ראשונית של עדכון 4.1 עבור מכשיר הגלקסי 3 כבר דלפה לרשת, אם כי אסוס הצליחה להקדים אותה ולשחרר את העדכון עבור מחשב הלוח שלה.
נראה כי תוכנית הנקסוס של גוגל עובדת, אומנם פחות מבחינת כמות מכירת המכשירים אך היצרניות שנבחרות על-ידי גוגל זוכות לקבל לידיהן את קוד המקור של גירסת האנדרואיד הבאה לפני שאר היצרניות. מעניין יהיה לראות כמה זמן יקח ליצרניות שלא נבחרו על-ידי תוכנית הנקסוס להוציא עדכונים למכשירים שלהם כשבכנס ה-I/O 2012 הודיעה גוגל כי יצרניות נבחרות קיבלו לידיהן את ה-PDK של גירסה 4.1 בטרם זו שוחררה אל הקהל הרחב.

את העדכון לטרנספורמר פד עדיין לא ניתן להוריד ידנית מאתר החברה אך הוא זמין להורדה באופן אוטומטי במהלך הזמן הקרוב.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.