השבוע נחשפנו לסדרת הטיזרים של Asus לטאבלט חדש משולב יכולות סלולריות, טאבלט שיפעל על מערכת האנדרואיד ויוצג לראשונה בתערוכת Computex שתיערך ב-30 ליוני ותימשך מספר ימים. מקווים שנעשיתם סקרנים כמונו בקשר לטאבלט הזה כי כהמשך לסדרת הכתבות, היום החברה משחררת תמונה נוספת בעמוד הפייסבוק שלה שחושפות כמעט את כל המכשיר למרות ההבזק סביבה.

כשמסתכלים על התמונה , אפשר להיזכר בתערוכת ה-CES 2011 שם הוצגו מספר טאבלטים חדשים מבית Asus שעתידים להימכר השנה, ביניהם טאבלט משולב יכולות סלולריות בשם MeMo המציע ניידות מושלמת עם מערכת האנדרואיד Honeycomb, מסך בגודל 7.1 אינץ'  ומעבד ה- Snapdragon (לעומת האחים הגדולים שיגיעו עם מעבדי ה-Tegra).

למה אנחנו מספרים לכם עליו? כי כמו אתרים רבים בעולם גם אנחנו סבורים שהוא יהיה גולת הכותרת של התערוכה, וזהו הטאבלט עליו Asus מנסה לרמוז לנו בימים אלו שלפני התערוכה. כמו בתמונות הקודמות שהוצגו בטיזר הראשון ואליהם התלווה הכיתוב"Pad or Phone" המרמז על יכולות סלולריות ש-Asus מתכוונת לשלב בטאלבט, גם כאן התמונה מלווה בכיתוב "A Tablet That Jumps Out At You", מה שמרמז אולי על יכולות תלת מימד (3D) או על הניידות המושלמת עם הטאבלט שמאפשרת לקחת אותו לכל מקום.

אסוס מבטיחה תמונה נוספת ב-29 למאי, ממש רגע לפני התערוכה שכן כבר עברו ה-25 וה-27 למאי והוצגו התמונות שאנחנו רואים כאן.