אסוס (Asus) תערוך מסיבת עיתונאים רשמית בתערוכת MWC 2018. המפגש יתקיים ב-27 בפברואר בשעות הערב, שעון מקומי, בווילה שמכונה 'הפביליון האיטלקי'. החברה אמנם לא מסרה פרטים כלשהם באופן רשמי לגבי ההכרזות שלה שצפויות באותו ערב, אבל ההזמנה עצמה חושפת בכל זאת כמה פרטים.

ראשית אסוס צירפה להזמנה את הלוגו של משפחת המערכות על שבב Snapdragon של קוואלקום (Qualcomm). מעבר לכך שזה אומר שהחברה תשתמש הפעם במעבדי החברה, זה גם יכול להצביע על מכשיר קו ראשון שיהיה מצויד במעבד הדגל החדש Snapdragon 845.

אלמנט נוסף בהזמנה הוא ההתמקדות, איך לא, בצילום. ההזמה מלווה בציור קטן של שתי מצלמות מאחור, והשאלה באיזה איכות ובאיזה גודל.

והכל מתחבר גם בחזרה ל-5, הלוגו העיקרי של ההזמנה, והכוונה – שגם מתיישרת עם דיווחים אחרים – היא החזרה למשפחת ה-ZenFone 5 של החברה. על הפרק שני מכשירים כנראה שיישאו את השם הזה: ZenFone 5 Max שיחליף את ZenFone 4 Max שהציע סוללה גדולה ושתי מצלמות מאחור, רק עם תצוגה דלת שוליים כמקובל כיום; וייתכן, לפי דיווחים, שהחברה תוסיף לו גם את ZenFone 5 Lite גרסה זולה וחזקה פחות.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.