מלבד ה-ROG Phone, אסוס (Asus) הכריזה על שני מחשבים ניידים לגיימרים, המיועדים כל אחד לקהל שונה: Strix Scar II הוא מחשב המותאם למשחקי פעולה מגוף ראשון (FPS), בעוד ש-Strix Hero II מותאם למשחקי אסטרטגיה תחרותיים (MOBA). בפועל, עיקר ההבדל ביניהם הוא עיצוב המקלדת: בעוד שב-Scar II כפתורי ה-WASD מודגשים בלבן, ב-Hero II כפתורי ה-QWER הם אלו שזכו להדגשה.

שני המחשבים מגיעים עם מעבדי אינטל Coffee Lake מסדרת i5 או i7, עד 32 גיגה-בייט זיכרון, מעבד גראפי מסוג GTX 1060 או GTX 1070, ומסך IPS LCD בגודל 15.6 אינץ׳ ורזולוציית היא 1080p. ב-Hero II ניתן לבחור במסך בעל קצב רענון של 60Hz או 144Hz, בעוד שב-Scar II המסך המתקדם יותר הוא האפשרות היחידה.

מבחר החיבורים כולל USB מסוג A ו-C, חיבורי HDMI ו-Mini DisplayPort למסכים חיצוניים, חיבור רשת קווי (Ethernet), קורא כרטיסי זיכרון מסוג SD וכניסת אוזניות סטנדרטית. המשקל הכולל הוא 2.4 ק"ג, המקלדת מוארת בצבעי RGB והאחסון הפנימי הוא עד 512 גיגה-בייט מסוג NVMe SSD.

שני המחשבים זמינים כבר היום לרכישה בארה״ב. מחירו של ה-Hero II מתחיל ב-1,699 דולרים, ואילו ה-Scar II נמכר תמורת החל מ-1,999 דולרים.