עוד לאחר שהוכרז בפברואר בתערוכת MWC, ה-Asus Padfone מצליח לייצר באזז רב והוא בין המכשירים המצופים השנה. מכשיר שהוא שילוב של סמארטפון, טאבלט ואפילו נט-בוק כשבעצם הסמארטפון מתחבר לגב מכשיר הטאבלט אל תוך עריסיה מיוחדת המעוררת אותו לחיים. הטאבלט יכול להתחבר למקלדת במעמד עגינה, המסוגל להטעין את המכשיר, ובכך הופך אותו לנט-בוק חכם ומספק לו חיי סוללה ארוכים ומרשימים: 16 שעות עם הסמארטפון בלבד, 63 שעות כשמחברים את הסמרטפון לעריסה שבטאבלט, ומקסימום של 102 שעות (!) כשמחברים את הטאבלט למקלדת. לכן זהו מכשיר מאד ייחודי ואף מלהיב במידת מה ועל כן הוא זכה בתואר "המכשיר החדשני ביותר" שהוצג בתערוכה בברצלונה וכזה שצפוי להכות את שוק מכשירי האנדרואיד.

אך חלומות לחוד ומציאות לחודש שכן הבעיה היחידה היא שהמכשיר לא "הכה" את השוק, כי עדיין כלל לא הושק. כן, שלושה חודשים לאחר החשיפה הרשמית ב-MWC המכשיר המרתק של אסוס עדיין לא זמין לרכישה. אמנם החברה התחילה לקבל הזמנות מוקדמות כבר מתחילת חודש אפריל, והבטיחה השקה באמצע אפריל בטייוואן אך עם זאת מוקדם יותר החודש הודיעה החברה כי השקת המכשיר תתעכב עקב מחסור במעבדי ה-Snapdragon S4 שעליהם רץ המכשיר.

אך Asus לא רוצה שנדאג יותר מידי ומבטיחה כי המכשיר אכן יושק, וכדי להזכיר לנו את זה היא החליטה לפרסם טיזר קצר של 4 דקות המציג את יכולותיו המרשימות של ה-Padfone עם הדגשה על האביזרים הנלווים כגון: נרתיק חכם לאחסון של המכשיר וכל האביזרים השונים, המשמש גם כמעמד נוח ואת עט הסטיילוס המשמש גם כדיבורית אלחוטית בזמן שימוש בטאבלט, כך שנוכל לקבל שיחות גם בזמן שימוש בו. החברה גם הדגישה את הנוחות שבשימוש בחבילה סלולרית אחת שכן המכשיר משתמש בכרטיס סים אחד עבור הסמרטפון והטאבלט.  פרט לכך שהסרטון הוא אנימציה ולא משתמש במכשיר אמיתי, עדיין לא ברור מתי יושק ה-Padfone אך אנו מקווים ש-Asus לא תתן לנו לחכות זמן רב.

קרא עוד:  מוטורולה תשיק את One Zoom עם אפליקציות של אמזון