רכשתם זה עתה את הטאבלט של Asus החדש, ה-Transformer ואתם מאושרים עד הגג? אנחנו נהרוס לכם קצת את השמחה כי לפי דיווחים ברשת, החברה מתכננת להציג את דור ההמשך כבר בחודש אוקטובר הקרוב.

לדברי בכיר Asus, ג'וני שין, ששוחח עם כתבי Forbes במהלך ביקור בניו-יורק, Asus מתכננת להשיק בקרוב את ה-Transformer 2, ממשיכו של מחשב הטאבלט הנוכחי. שין לא סיפק פרטים כמו גודלו של המסך, תאריך השקה או מחירו, אך כן ציין כי הוא יהיה “מרשים”.

במקביל, האתר DigiTimes המביא לנו לא מעט חדשות מהמזרח מדווח כי החברה הטיוואנית נמצאת בהליכי פיתוח מתקדמים למחשב הטאבלט  ואף הגדילה לאחרונה את כושר הייצור שלה על מנת לעמוד בביקושים. המפרט המגיע עם הדיווח מדבר על מחשב הדומה במראה החיצוני, אך משודרג ברמה החומרתית כאשר Asus תטמיע את הדור השלישי למעבד Tegra, ה-Kal-El המציע ארבעה ליבות וביצועים גבוהים ביחס ל-Tegra 2. גם מערכת האנדרואיד תקבל שדרוג לגרסת ה-Ice Cream Sandwich שעדיין לא נחשפה, והערכות הם כי Asus תציע את שאר המפרט הדומה לקיים.

ה-Transformer מגיע עם מסך מגע 10.1 אינצ', מעבד כפול ליבה ומערכת האנדרואיד 3.1 (3.2 בקרוב). עד כה Asus מכרה כ-400,000 יחידות מהמחשב ומתכננת להגיע למיליון עד סוף הרבעון הנוכחי, כאשר מחירו העומד על $400 (ללא המקלדת) ומספק מחיר ומפרט תחרותי למדי אל מול מול הטאבלט של אפל והמתחרים הנוספים בשוק. (מקור 1, מקור 2)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.