על פי הדיווח של Inquier, חברת המחשב Asus מתכננת להשיק מחשב נטבוק מסדרת Eee PC שיגיע יחד עם מכשיר סלולרי פנימי. המכשיר יתפקד כמודם דור 3 כך שתוכלו לגלוש באינטרנט באמצעות המחשב ויאפשר הוצאתו החוצה ושימושו כמכשיר סלולרי כלכל דבר. כרטיס ה-SIM שבמכשיר יאפשר את שני השימושים בקלות רבה.

המודו הוא מכשיר סלולר פרי פיתוחו של  של דב מורן אשר הושק בישראל לפני כשנה “בשקה רכה” ברשת סלקום. המכשיר הקטן מאפשר למשתמש להתאים את הסלולרי לכל מצב שירצה, כך הוא מאפשר הלבשתו בתוך “ג’קטים” המשנים את צורתו החיצונית ומשנים ומוסיפים לו פיצ’רים חדשים. בביקורת שערכנו ניתן להתרשם מהמכשיר אך יש לציין כי הוא פועל בדור 2.5, לכן ניתן להאמין כי כשיושק המכשיר הוא יגיע עם תמיכה בדור 3, כפי שדיווחנו בעבר.

אנדרו טסי, מפיץ מוצרי גאדג’טים בחנות  Purely Gadgets בבריטניה אומר כי מחשב המשלב את מכשיר המודו ממשיר את הקונספט המוכר: “אם אינך מעוניין לקחת את מחשב הנטבוק שלך להמשך הערב, אתה רק מוציא החוצה את מכשיר המודו וזהו.”

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.