הימים בהם 8 ג'יגה-בייט של אחסון פנימי היה נחשב לכמות מספקת כבר חלפו מן העולם, והיום רוב הצרכנים שוקלים פעמיים אם לרכוש מכשיר עם נפח של 16 ג'יגה-בייט לכל הפחות.

חברת אסוס, שהשיקה לא מכבר את ה-Zenfone 2, שכבר השבוע צפוי להגיע לישראל, יצאה עם הצעה שקצת קשה לסרב לה: ה-Deluxe Special Edition הוא ZenFone 2 עם כמות זיכרון אחסון של 256 ג'יגה-בייט. מדובר בנפח גדול פי 15 מנפח ה-iPhone הבסיסי, או פי 2 מנפח ה-iPhone הכי גדול ולמעשה הוא אחד המכשירים הבודדים אם לא הבודד המציע נפח שכזה.

כזכור, ה-Zenfone 2 מציע עיצוב חדש עם ניצול חכם יותר של שטח המסך, אשר בגודל 5.5 אינץ’ עם רזולוציה של 1920×1080 פיקסלים. הוא רץ על שבב מרובע הליבות Atom Z3580 החדש הפועל בתדר 2.3 ג’יגה-הרץ ומשולב עם שבב גרפי PowerVG G6430. הוא מוצע באחסון משתנה ובזיכרון עבודה (RAM) בנפח של 2 או 4 ג’יגה-בייט.

ה-Zenfone 2 Deluxe Special Edition הוכרז בברזיל ולא ידוע מתי, אם בכלל, ייצא מגבולותיה. מחר אסוס צפויה להכריז על השקת ה-Zenfone 2 בישראל.

Asus Zenfone 2

מכשיר ה-ZenFone 2 הוא הדור השני לסדרת הטלפונים מבית אסוס. המכשיר מגיע עם מסך 5.5 אינץ' Full HD, שבב מרובע ליבות Intel Atom, זיכרון עבודה 4 ג'יגה-בייט, אחסון פנימי, מצלמה 13 מגה פיקסל וסוללה בהספק 3,000mAh. הוא מגיע בדגם נוסף עם מסך 720p וזיכרון 2 גי'גה-בייט.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
הנדסאי חשמל, סטודנט להנדסת תוכנה. חברים שלי אומרים שלא אשרוד יום בלי מכשיר של אפל. הם צודקים.