הרמזים ש-Asus מפיצה בימים האחרונים על מחשבי הטאבלט שצפויים להגיע מקבלים היום מידע קצת יותר מוחשי. הכל החל מוקדם יותר השבוע ש-Asus הפיצה ברשת מספר תמונות של זוג מחשבי טאבלט. האחד מדגם EP101 שגודלו 10 אינצ’ ובקונספט של ה-Galaxy Tab המבוסס אנדרואיד ומגיע עם מקלדת מתפרקת הניתנת לשימוש בעת הצורך. השני הוא מדגם EP121 מעט יותר חזק וגדול מקודמו, כשיכיל מסך מגע 12 אינצ’ עם מקלדת אלחוטית ובעל מעבד ULV Core i5 ומערכת Windows 7.

היום נוספו זוג טאבלטים נוסף בסרטון שהפיצה Asus שכבר הספיק לרדת מהרשת. הנוספים הם EP102 ו-EP71, שכפי שניתן להבין מהתמונות, ה-EP102 הוא טאבלט בעל מקלדת נשלפת בסלייד וה-EP71 הוא קטן יותר מכולם וככל הנראה יהיה מיועד יותר לתחום של נגן מולטימידיה עשיר, שלפי העט שלצידו אפשר לנחש כי הוא בעל מסך Resistive.

בסרטוני הטיזרים הללו, Asus מנסה לגרום להתעניינות רבה, שכן היא זו שנפגעה רבות ממחשב הטאבלט של אפל אשר פגע במכירות הנטבוקים בעולם, ובכך מקווים ב-Asus לחזור למפת המחשבים האולטרה ניידים. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.