חברת ASUS, קונצרן המחשבים העולמי, משיקה בישראל את סדרת המחשבים הניידים NetBooksEee PC 1025 Flare, מחשבים ניידים קלים וקומפקטיים בעלי מעבד הליבה הכפולה החדש של Intel: Atom Cedar Trail ובעיצוב חדש. הניידים החדשים מאפשרים הנאה מביצועים גרפיים מהירים פי ארבעה תוך צריכה נמוכה של משאבי סוללה, זאת הודות למעבדים החדשים של  של Intel. עוד מצוידים ה-  Eee PC 1025 במנוע ההיברידי של ASUS ובטכנולוגיית Instant On המאפשרת מעבר ממצב השהייה למצב פעולה תוך שתי שניות בלבד, כל זאת באריזה קומפקטית ומעוצבת, במגוון עשיר של אחד עשר צבעים ובגימור מטאלי.

מחשבי ה- EEE PC 1025 מגיעים עם מסך איכותי בגודל 10.1", חיבור Wi-Fi  ו- Bluetooth   וממשק USB 3.0, המאפשר העברת נתונים במהירות גבוהה עד פי 10 מזו של USB 2.0. עוד כוללים הניידים מצלמת אינטרנט עם זום 4x, צילום וידאו ברזולוציה מרבית p1080, יציאתHDMI  ותמיכה ב-Blu-ray 2.0 .

את הדגמים ניתן להשיג בכל רשתות השיווק הנבחרות עם אחריות לשנה, הכוללת איסוף והחזרה מבית הלקוח ע"י שליח ללא כל תוספת תשלום.

מחיר לצרכן: החל מ- 1,850 ₪ (כולל מע"מ).

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.