קשה שלא לאהוב את מחשבי ה-Nettop, במיוחד שהדגמים האחרונים גם מנגנים HD ללא בעיה כך שהם מתאימים בדיוק בתור מחשב HTPC. Asus מוסיפה עוד מחשב לקטלוג אך הפעם הוא מבוסס על הדור השני של ה-ION 2. אם חשבנו שה-ION הראשון היה מוצלח, הדור השני מבטיח ביצועים גבוהים עוד יותר עם חיי סוללה ארוכים יותר וניגון סרטי Blue-ray בזכות כרטיס גרפי GeForce G210.

פרט לניגון HD, ה-Eee Box EB1501P יצויד במעבד כפול ליבה 1.8 מסדרת ה-Atom יחד עם זיכרון 2GB, דיסק קשיח 250GB, קישוריות WiFi n ויציאת HDMI. גם בצד חיבור ה-USB המחשב מביא חידוש עם גרסה 3.0 לחיבור החדש וקישוריות Bluetooth 3.0.

את הדור הנוכחי, המבוסס על ה-ION 1, אתם יכולים למצוא בארץ, שגם ערכנו לו ביקורת מלאה בוידאו והצלחנו לנגן סרטי 1080p ללא כל בעיה. אז מפתה לחשוב כיצד יפעל הדור החדש, שכל החומרה בו שודרגה. המחשב צפוי להגיע לבריטניה לקראת תקופת החגים במחיר $600. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.