יוביסופט (Ubisoft) חשפה את Assassin’s Creed: Valhalla. כפי שניתן ללמוד מהשם שנבחר לכותר החדש בסדרת משחקי ההרפתקה-תפקידים זה מתרחש הפעם בתקופה הויקינגים וישלב כצפוי אלמנטים מהמשחקים הקודמים כמו קרבות ימיים ומשימות על היבשה. אך מכיוון שזה מתרחש בסמוך לפלישה לאנגליה, ישלבו בו גם אלמנטים חדשים לחלוטין כמו קרבות פשיטה, ציד, דיג ובניית התיישבויות.

במשחק Assassin’s Creed: Valhalla דגש גם על החלטות פוליטיות כמו "בריתות עם יריבים, החלטות בשדה קרב ובחירות בדיאלוגים עם דמויות אחרות עשויות להשפיע על העולם של Assassin's Creed: Valhalla. לכן שחקנים חייבים לבחור בחוכמה כדי להגן על שבטם ועל עתידם", כך נכתב בהודעה לעיתונות.

Assassin's Creed: Valhalla יציע התאמה אישית נרחבת

בסרטון החשיפה פוגשים את אייבור (Eivor), שודד ויקינגי ומנהיג השבט. ביוביסופט מציינים שיהיה ניתן לשחק גם בתור ויקינגית ואף להתאים אישית את המראה של הדמות, התספורת, הציוד ואפילו מבחר הקעקועים שיעטרו את הגוף.

סרטון החשיפה של Assassin’s Creed: Valhalla הציג אנימציה ממוחשבת (CGI) וחשף את סיפור המסגרת והטון של משחק, כאשר חשיפה מתוך המשחק יגיע ב-7 במאי באירוע מקוון שתקיים מיקרוסופט (Microsoft).

את הפיתוח של המשחק Assassin’s Creed: Valhalla מוביל אולפן הפיתוח יוביסופט מונטריאל (Ubisoft Montreal), כאשר פיתוח המשחק נעשה במקביל עבור קונסולות הדור הבא וקונסולות הדור הנוכחי וצפוי להגיע ל-Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 4, PlayStation 5. גם שחקני המחשב יוכלו לשחק דרך Epic Game Store ו-Uplay וכן גם בגרסה לניידים Stadia, שירות הזרמת המשחקים של גוגל (Google), בעונת החגים של 2020.

צפו בסרטון החשיפה

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.