כחודש לאחר השקת המשחק ב-iOS, ה-Asphalt 7: Heat נחת בחנות ה-Google Play. המחשק ששוחרר לפני כיום, זכה לעשרות אלפי הורדות בתוך זמן קצר, והוא עושה את דרכו להיות משחק המירוצים המוביל של השנה. Gameloft התאימה את המשחק ללא מעט מכשירים כדי שיוכל לרוץ גם על גרסת האנדרואיד 2.2, וכמובן גם הגרסאות האחרונות.

המשחק מגיע עם 60 סוגים שונים של רכבים מהמותגים הגדולים בעולם, כגון Lamborghini, Ferrari Aston Martin ועוד, כולל 15 מסלולים בערים אמיתיות בעולם כגון לונדון, פריז, מיאמי ועוד, ושישה מצבי משחק שונים. ישנה גם אפשרות לריבוי המשתתפים, כך שניתן לשחק עם חברים בקרבת מקום דרך Wi Fi, או Bluetooth, או דרך הרשת עם שחקנים מכל העולם. מצב המשחק מרובה המשתתפים מאפשר משחק של עד חמישה שחקנים בו זמנית.

את המשחק אפשר להוריד דרך חנות האפליקציות של האנדרואיד במחיר זול של $0.99 (3.72 ש”ח), ובנוסף ישנם שיפורים המאפשרים להאיץ את ההתקדמות ברכישות בתוך המשחק. צפו בטריילר בהמשך.

להורדה: Google Play.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.