בעוד סוני (Sony) עובדת על הפקת סרט קולנוע המבוסס על הספר האוטוביוגרפי של סטיב ג'ובס שפורסם מעט לאחר מותו, מתברר שבמקביל לסרט הזה מופק סרט נוסף על המנכ"ל והיו"ר לשעבר של אפל (Apple) בו יככב אשטון קוצ'ר שמככב כיום בסדרה "שני גברים וחצי" (שמשודרת ביס) בעונה התשיעית שלה, וזוכה להצלחה מרובה.

הסרט החדש, ששמו הנוכחי הוא בינתיים Jobs: Get Inspired ("ג'ובס: קבל השראה" בתרגום חופשי), יתמקד בשנים מהקמת אפל ב-1971 ועד 2000, עוד לפני שאפל הפכה לחברה הכי מדוברת ומוכרת בעולם המחשוב והבידור הביתי בזכות מוצרי ה-i שלה: iPod, iPhone ועכשיו כמובן גם ה-iPad.

הסרט, כאמור, אינו מבוסס על האוטוביוגרפיה של ג'ובס אלא על שיחות שערכו המפיקים והתסריטאים של הסרט עם אנשים שהכירו את ג'ובס באופן אישי וקרוב לאורך השנים אותן מכסה הסרט. את הסרט יתחילו לצלם במאי הקרוב, והוא אמור להגיע לאקרנים בסוף השנה.

צילום: David Shankbone

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.