קבוצת האקרים הצליחו לפרוץ את מערכת אתר ההיכרויות הפופולרית אשלי מדיסון (Ashley Madison), אתר שהמוטו שלו הוא 'החיים קצרים, נהל רומן', ובידיהם פרטי מידע מלאים של כ-37 מיליון משתמשים – כך חשף חוקר אבטחת המידע הוותיק בריאן קרבס.

כאמור, אשלי מדיסון אינו אתר היכרויות רגיל, אשר מציע פרטים ליצירת קשר בין אנשים רווקים, אלא מאפשר לאנשים נשואים, או בכל זוגיות אחרת, לנהל רומן חשאי ביניהם. עובדה זאת גורמת לחשש כבד בקרב המשתמשים שחרדים, איך לא, מחשיפת המידע. לצד פרטים, כמו פרטי שיחות והודעות, כתובות ומיילים ומסמכים שנשלחו לאחרים, בידי ההאקרים גם מידע על רישומים כספיים ומידע אישי אחר.

נואל בידרמן, מנכ"ל חברת המדיה אוויד לייף (Avid Life), שמחזיקה בבעלותה את האתר, אישר את האירוע ואמר:"אנחנו לא מכחישים שזה קרה". הוא הוסיף כי החברה תפעל להסיר את כל רשומות הלקוחות אשר פורסמו באינטרנט. ההאקרים לא דורשים כסף או חפצים יקרי ערך, אלא שאתר ההיכרויות ייסגר במיידי. ניתן להבין מכך שמורת רוחם היא נגד מטרת האתר ואפשרויות החופש והפיתוי אותם הוא מציע, וכי הבחירה לתקוף אותו הייתה השקפה של נקיטת עמדה נגד בגידות של אנשים נשואים.

כרגע, על פי מידע שמסר המנכ"ל נואל, ככל הנראה הייתה מעורבות ושיתוף פעולה עם ההאקרים מבפנים, ושהם עובדים בכל המרץ על מנת למנוע את הדלפת הפרטים האישיים של משתמשיהם. ונכון לעכשיו אשלי מדיסון עדיין פעיל.