כפי שהודיעה בשבוע שעבר, וכפי שדיווחנו, וואווי (Huawei) הציגה באופן רשמי את Honor 10 Lite שזכה גם לשם Honor 10 Youth Edition שמצביע על הכיוון של המכשיר – בני נוער בעיקר.

הטלפון, שההיבטים הכי צעירים בו הם העיצוב הגרפי של גב המכשיר עם שינוי הדרגתי של הצבע והבחירה בכוכב נוער כדי לקדם את הקמפיין, מגיע עם מסך 6.21 אינץ' ברזולוציית +FHD, והוא מבוסס על המערכת על שבב Kirin 710 שמשאירה אותו הרחק מאחור בהיבט הביצועים מאחיו הקודמים. עם זאת, וואווי שילבה בו את טכנולוגיית ה-GPU Turbo 2.0 שמטרתה להאיץ את הביצועים של Honor 10 Lite בזמן משחקים.

המצלמה מקדימה מבוססת על חיישן בגודל 24 מגה-פיקסל עפ מפתח f/2.0 עם יכולות בינה מלאכותית, שכמובן גם משולבות בצמד המצלמות מאחור שהראשית בהן מצוידת בחיישן 13 מגה-פיקסל עם מפתח f/1.8 שגם זכתה למנגנון ייצוב תמונה וחיזוק יכולות הצילום בלילה. המשנית היא בגודל של 2 מגה-פיקסל.

הסוללה היא בנפח עבודה של 3,400 מילי-אמפר/שעה ואת האחסון הפנימי ניתן להרחיב עם כרטיסי זיכרון שנפחם עד 512 גיגה-בייט.

המכשיר יימכר בתצורות זיכרון של של 4/64 גיגה-בייט במחיר של כ-200 דולרים, 6/64 גיגה-בייט במחיר של כ-245 דולרים, ו-6/128 גיגה-בייט במחיר של כ-275 דולרים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.