ארלו (Arlo), החברה שהייתה מותג ציוד האבטחה הביתי של נטגיר (Netgear) והפכה לחברה עצמאית, הוסיפה לפורטפוליו שלה דגם חדש בשם Arlo Ultra. זוהי המצלמה הראשונה של ארלו, ואחת היחידות מסוגה, שמסוגלת לשדר וידאו באיכות 4K HDR. לטענת היצרנית, איכות זו תאפשר לזהות ביתר קלות פרטים כגון תווי פנים, מספרי רכב ותכונות נוספות שיסייעו בזיהוי חשודים.

בנוסף לחיישן הצילום כוללת Arlo Ultra פנס מובנה המאפשר צילום צבעוני גם בשעות החשכה. זווית הצילום עומדת על 180 מעלות, שיפור לעומת דגמי החברה הקודמים. בדומה להם, Ultra עמידה בפני רטיבות וטמפרטורות קיצוניות כך שניתן להציב אותה מחוץ לבית. 

כמו כן, היא מסוגלת להבדיל בין אנשים ובין חיות או מכוניות וזאת בכדי למנוע התראות שווא בעת גילוי תנועה, ובארצות הברית היא יכולה גם להתקשר באופן אוטומטי למשטרה (שירות 911) בכדי להתריע על פריצה אפשרית. כמו כן, כוללת המצלמה סוללה מובנת, אם כי לא ברור האם זמן הפעולה בין טעינה לטעינה דומה לזה של Arlo 2 – דגם המסוגל לפעול עד שישה חודשים ללא חיבור לחשמל.

המחירה עבור המצלמה בערכה הכוללה גם יחידת בסיס הנדרשת לצורך הפעלת המערכת – ושניתן לחבר אליה מצלמות נוספות של ארלו- יעמוד בארה״ב על 399.99 דולרים. מחיר זה כולל גם שנה ראשונה של שימוש בשירות הענן של החברה לצורך אחסון הוידאו המוקלט והתראות חכמות. כל שנה נוספת תעלה 119.88 דולרים. Arlo Ultra צפויה להגיע למדפי החנויות במהלך הרבעון הראשון של 2019.